Курси для вдосконалення дистанційного викладання

Курси для вдосконалення дистанційного викладання

Через карантин вам потрібно повністю переходити на онлайн-викладання або поєднувати дистанційку із роботою в аудиторії?

Незалежно від того, чи є ви новачком чи досвідченим педагогом в дистанційному викладанні, тут ви можете знайти безкоштовні онлайн-ресурси для вдосконалення своїх навичок викладання онлайн.

 

Blended Learning Essentials: Getting StartedЦей курс розроблений, щоб допомогти кожному зрозуміти переваги змішаного навчання і способи ефективного використання технологій.

Learning to Teach Online Video & PDF Lessons. Цей курс спеціально розроблений для викладачів з обмеженим часом. На кожному уроці розглядають конкретні успішні стратегії онлайн-навчання із багатьох різних дисциплін, пропонують поради, рекомендації та вказують потенційні пастки як для новачків, так і для досвідчених онлайн-вчителів.

Microsoft Learn. Відкриті навчальні професійні online курси для підвищення власної кваліфікації і можливість отримати нову сучасну професію розробника програмного забезпеченняprodject-менеджераIT-адміністратораdigital-маркетологаграфічного дизайнера.

Promising Practices in Online Teaching. Цей курс включає модулі про те, як розробити курс, а також пояснення сучасних методів дистанційного навчання.

TeachOnline. Університет штату Мічиган пропонує інформацію про педагогіку і передовий досвід онлайн-викладання, зміст онлайн-курсів, структуру і дизайн курсів, а також про гібридні курси.

Teacher Training Videos. Цей відеоресурс покроково показує викладачам, як використовувати технологічні інструменти, такі як Blackboard, онлайн-опитування, подкастинг і багато іншого.

Visual Design for Online Course Content. Тут ви знайдете поради щодо візуальної складової свого курсу. Вам розкажуть, як успішно створити навігацію, макет, кольори та дизайн контенту вашого курсу.

Консультанти:

Коментарі