Бази даних А-Я

Відкритий доступ Відкритий доступ
Локальна мережа університету Локальна мережа університету
Віддалений доступ Віддалений доступ

Добірка безкоштовних англомовних повнотекстових рецензованих журналів з хімії. 

Повнотекстові англомовні наукові журнали з медичних, соціальних, біологічних, фізичних, юридичних наук, мистецтва та освіти. Журнали містять публікації високоякісних наукових статей з використанням моделі відкритого доступу.

Універсальна база даних періодичної літератури, що охоплює фундаментальні дослідження у всіх галузях знань, містить приблизно 5 800 журналів, що мають міжнародне визнання 1,28 мільйона статей доступні в Інтернеті. Спеціалізується на медичних дослідженнях, гуманітарних і соціальних науках. Журнали містять повні бібліографічні цитати, точне індексування та інформативні тези для статей з періодичних видань.

База даних, яка містить повні тексти публікацій більш як 3 200 наукових видань з широкого спектра суспільних та гуманітарних дисциплін.

Доступ з локальної мережі та віддалено. Для доступу заповніть форму

Бібліотека світової літератури, що містить оригінали та переклади.

Книги з філософії, класичної літератури, економіки, історії, мінералогії, а також книги швейцарських і французьких авторів мовою оригіналу.

Безкоштовний сайт, повністю доступний для пошуку та перегляду. Тут можна знайти повний комплект довідкових робіт з англійської мови – енциклопедії, словники, посібники, бази даних цитат. Перелік довідників включає Columbia Encyclopedia, American Heritage Dictionary, англійський словник синонімів "Roget's Thesaurus" і багато інших високоякісних довідкових робіт. На сайті представлена невелика кількість класичних новел і близько 18 000 віршів для читання.

Бібліотека оцифрованих рідкісних видань ХІХ-початку ХХ ст. з історії та археології Криму.

Пошуковик даних та наукової інформації, надає доступ до понад 240 мільйонів документів від понад 8000 постачальників контенту. Індексує метадані всіх видів науково релевантних ресурсів – журналів, інституційних сховищ, цифрових колекцій тощо.

 

Німецькомовна база даних, у якій близько 80 культурних і наукових установ – музеїв, пам’ятників, бібліотек, університетів та науково-дослідних інститутів – разом публікують в Інтернеті свої зображення та дані про мистецтво та архітектуру. Ця міжнародна дослідницька інфраструктура пропонує інтегрований цифровий доступ до рідкісних колекцій. Доступ до порталу та участь установи, що надає дані, є безплатним.

Електронно-видавничий портал, що забезпечує вільний доступ до якісних актуальних дослідницьких журналів, які видаються в країнах, що розвиваються. Тематика: глобальне розуміння здоров'я (тропічна медицина, інфекційні хвороби, епідеміологія, нові захворювання), біорізноманіття, навколишнє середовище.

Видавництво, яке першим представило модель відкритого доступу до публікацій з біології, медицини та суміжних наук. База містить матеріали із 212 рецензованих журналів відкритого доступу з біології, медицини, технологій та суміжних наук, частина з них індексується Thomson Reuters (ISI), має високий Impact Factor. 

Надає безкоштовний онлайн-доступ до книг і документів у галузі науки про життя та охорони здоров’я

База даних, що надає дослідникам миттєвий доступ до понад 8 мільйонів записів з 1973 р. до теперішнього часу, куди додається понад 360 000 конспектів щороку. Він широко висвітлює питання прикладних наук, що включають сільське господарство, фактори навколишнього середовища, ветеринарію, прикладну економіку, науку про харчові продукти та дієтології.

Проєкт пропонує курси та додаткові матеріали по вивченню англійської мови для студентів усіх вікових категорій. Має на меті: поглиблене вивчення англійської мови та підготовка до іспитів.

База даних, що надає доступ до архіву наукових журналів видавництва (понад 200 найменувань). Ресурс охоплює різні галузі знань, в тому числі з біології та біомедичних наук, фізіології, психології і психіатрії, екології та інших. У вільному доступі – зміст журналів, бібліографічні описи статей з рефератами.

Реферування та індексація усіх релевантних публікацій з хімії. CAS є відомим своїми величезними базами даних хімічних сполук та ідентифікацією сполук у даних за допомогою номеру CAS. Однією з баз даних CAS є CAmS, яка широко використовується в університетських бібліотеках чи на підприємствах.

Потужна пошукова система в галузі хімічної промисловості та суміжних з нею галузей. Надає доступ до каталогу вебсайтів (понад 45 тис. організацій), бази даних журнальних статей у вільному доступі, матеріалів, звітів та досліджень ринку хімічної промисловості, останніх наукових новин.

База даних хімічних структур, що забезпечує швидкий доступ до понад 100 мільйонів структур, властивостей і пов'язаної з ними інформації.

База даних наукових досліджень Товариства дитячих неврологів, яке є видатною професійною асоціацією у Сполучених Штатах, Канаді і в усьому світі.