Механізм регулювання економіки (СумДУ, Категорія Б)
Актуальні проблеми економіки (Категорія Б)
Актуальні проблеми державного управління (Категорія Б)
Аспекти публічного управління (Категорія Б)
Бізнес Інформ (Категорія Б)
Вісник Національного технічного університету «ХПІ» (економічні науки) (Категорія Б)
Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: Проблеми економіки та управління (Категорія Б)
Вчені записки Університету «Крок» (Категорія Б)
Держава та регіони. Серія: Публічне управління і адміністрування (Категорія Б)
Державне управління: удосконалення та розвиток (Категорія Б)
Дніпровський науковий часопис публічного управління, психології, права (Категорія Б)
Економіка і регіон (Категорія Б)
Економіка і управління бізнесом (Категорія Б)
Економіка України (Категорія Б)
Економіка, управління та адміністрування (Категорія Б)
Економічний простір (Категорiя Б)
Ефективність державного управління (Категорія Б)
Інфраструктура ринку (Категорія Б)
Міжнародний науковий журнал "Інтернаука". Серія: "Економічні науки" (Категорія Б)
Науковий вісник: Державне управління (Категорія Б)
Наукові інновації та передові технології. Серія: державне управління (Категорія Б)
Наукові перспективи (Категорія Б)
Публічна політика та бухгалтерський облік (Категорія Б)
Публічне адміністрування та національна безпека (Категорія Б)
Публічне управління та митне адміністрування (Категорія Б)
Публічне урядування (Категорія Б)
Проблеми економіки (Категорія Б)
Проблеми сучасних трансформацій. Серія: економіка та управління (Категорiя Б)
Публічне управління і адміністрування в Україні (Категорiя Б)
Public Policy and Accounting (Категорiя Б)
Problems and Perspectives in Management (Категорія А, Scopus)
Scientia Fructuosa (Категорія Б)
У цьому розділі представлено перелік нових видань з фонду Бібліотеки СумДУ з публічного управління та адміністрування.
Електронні версії видань доступні в Електронному каталозі за умови авторизації через Особистий кабінет.
Повний перелік книг доступний з Електронного каталогу, для цього скористайтесь пошуком за дисципліною.
Аблєєва І. Ю. SWOT-аналіз соціо-економіко-екологічних систем [Електронний ресурс] : навч. посіб. / І. Ю. Аблєєва, Л. Д. Пляцук. — Суми : СумДУ, 2022. — 229 с.
MIX – середовище змішаного навчання в СумДУ (для авторизованих користувачів). | |
Екзаменаріум рорпоораор |
Екзаменаріум – відкриті навчальні онлайн-курси, що містять навчальні програми з економіки, фінансів, менеджменту, маркетингу та права. Екзаменаріум пропонує взяти участь у олімпіадах з математики, хімії, фізики, біології та отримати додаткових 20 балів до одного з предметів ЗНО під час вступу до СумДУ. Екзаменаріум також здійснює підготовку до ЗНО з права. |
Дистанційне навчання в СумДУ – навчання з понад 1800 дисциплін містить тестові завдання, тренажери, інтерактивні демонстрації та завдання для самостійної роботи. |
|
|
OCW – відкритий електронний ресурс структурованих колекцій організаційних, навчально-методичних матеріалів дисциплін, що занесено до складу програм підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів, а також додаткових освітніх програм. |
|
Державна служба фінансового моніторингу України - орган, уповноважений Україною на виконання функцій підрозділу фінансової розвідки (ПФР, Financial Intelligence Unit, FIU) та є національним центром для отримання та аналізу: повідомлень про підозрілі операції, іншої інформації, яка має відношення до відмивання коштів, пов’язаних предикатних злочинів, фінансування тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення.
Національний банк України – емісійний центр, проводить єдину державну політику в галузі грошового обігу, кредиту, зміцнення грошової одиниці України – гривні. Регулює та наглядає за діяльністю комерційних банків в Україні.
Антимонопольний комітет України – державний орган зі спеціальним статусом, що має забезпечувати державний захист конкуренції у підприємницькій діяльності та у сфері державних закупівель.
Міністерство та Комітет цифрової трансформації України – відповідає за впровадження політики Уряду в сферах електронного урядування, інформатизації, розвитку інформаційного суспільства, формування і використання національних електронних інформаційних ресурсів, цифровізації органів державної влади.
Пенсійний фонд України – центральний орган виконавчої влади, що здійснює керівництво та управління солідарною системою загальнообов'язкового державного пенсійного забезпечення.
Рахункова палата України – орган фінансово-бюджетного контролю, який утворюється Верховною Радою України, підпорядкований і підзвітний їй. Працює самостійно і незалежно від інших органів держави.
Фонд державного майна України – центральний органом виконавчої влади із спеціальним статусом, що реалізує політику у сфері приватизації, оренди, використання, відчуження, управління державного майна і корпоративних прав держави, а також регулює професійну оціночну діяльність в Україні.
European Bank for Reconstruction and Development (Європейський банк реконструкції та розвитку, Євробанк, ЄБРР) – міжнародний фінансово-кредитний інститут, який надає допомогу країнам від Центральної Європи до Центральної Азії для проведення ринкових реформ, активного інтегрування економік цих країн у міжнародні господарські зв'язки.
European Bank for Reconstruction and Development in Ukraine (Європейський банк реконструкції та розвитку в Україні) – надає Україні комплексний пакет підтримки для сприяння його стабілізації та закріплення реформ.
International Bank for Reconstruction and Development, IBRD (Міжнародний банк реконструкції і розвитку, МБРР) – основна кредитна установа Світового банку. Кредитує проекти економічного розвитку.
International Finance Corporation, IFC (Міжнародна фінансова корпорація) – сприяє економічному зростанню країн, що розвиваються, через заохочення приватного підприємництва у виробничому секторі.
International Monetary Fund, IMF (Міжнародний валютний фонд, МВФ) – спеціальне агентство Організації Об'єднаних Націй засноване з метою регулювання валютно-кредитних відносин країн-членів і надання їм допомоги.
Organisation for Economic Cooperation and Development, OECD (Організація економічного співробітництва та розвитку, ОЕСР) –об'єднує 35 країн-членів і надає урядам цих країн рекомендації по вивченню, розробці та покращенню соціально-економічної політики.
Organization for Security and Cooperation in Europe, OSCE (Організація з безпеки і співробітництва в Європі, ОБСЄ) – найбільша регіональною організацією, яка об'єднує 57 держав Європи, Центральної Азії і Північної Америки з метою розвитку політичного діалогу і співпраці у сфері безпеки в усіх її вимірах: військово-політичному, економіко-природоохоронному і гуманітарному.
Державна служба статистики України - забезпечує проведення в життя державної політики в галузі статистики, створення і належне функціонування загальнодержавної системи економіко-статистичної інформації на території України.
Державний портал Дія.Бізнес - корисні поради та сервіси для підприємців, безкоштовна базова консультаційна підтримка, онлайн-школа для підприємців, перелік програм підтримки бізнесу від держави та донорів, чат бот для підприємців.
Державна казначейська служба України - центральний орган виконавчої влади, мета якого - реалізація державної політики у сферах казначейського обслуговування бюджетних коштів, бухгалтерського обліку виконання бюджетів та внесення на розгляд Міністра фінансів пропозицій щодо забезпечення формування державної політики у зазначених сферах.
Єдиний державний вебпортал відкритих даних – нормативні та правові акти, інформаційні ресурси та інша корисна інформація.
Є-Data – це офіційний державний інформаційний портал у мережі Інтернет, на якому оприлюднюється інформація про використання публічних коштів та реалізується ідея "Прозорого бюджету".
Відкриті публічні фінанси – це сучасна державна установа, створена наказом Міністерства фінансів України від 30.01.2017 року № 18 з метою забезпечення ефективного супроводження ІТ-проєктів, що стосуються відкритих публічних фінансів.
Міністерство економіки– центральний орган виконавчої влади України, що формує та реалізує державну політику в сферах економіки та торгівлі.
Міністерство фінансів України – головний орган у системі центральних органів виконавчої влади України з фінансових питань.
Адміністрація Президента України – здійснює організаційне, правове, консультативне, інформаційне, експертно-аналітичне забезпечення діяльності Президента.
Верховна Рада України – вищий законодавчий орган країни, який розробляє і приймає закони та інші законодавчі акти щодо регулювання економіки в цілому та окремих її сфер.
Economics Working Papers in Oxford – сайт департаменту економіки Оксфордського університету. Містить базу журналів економічної тематики, науково-дослідні матеріали студентів та науковців, економічні новини тощо. Авторизований доступ.
Бізнес і підприємництво – актуальні новини, публікації та аналітика з питань економіки, бізнесу, підприємництва, маркетингу, торгівлі, управління, міжнародгої економіки.
Фінанси – актуальні новини, публікації та аналітика з питань фінансів, банківської справи, підприємництва, інвестицій, податків,бюджетної політики, біржевої діяльності.
Колекція відкритих освітніх ресурсів (OER), зібрана спеціально для викладачів для використання в їхній професійній діяльності. Матеріали відсортовані за 18 галузями.
Авторитетне британське видавницто наукової літератури в галузі гуманітарних, соціальних та природничих наук, що входить до складу Кембриджського університету. Колекція містить понад 420 рецензованих академічних журналів з різних галузей знань.
Реферативна база даних зарубіжних видань з економіки, створена і підтримувана Американською економічною асоціацією (American Economic Association, AEA). Всі документи, включені до бази, представлені у вигляді анотацій (abstracts) або тільки бібліографічних описів (citations). Повних текстів статей в EconLit немає – за винятком рецензій на книги. Авторизований доступ.
База журналів відкритого доступу від видавництва Elsevier.
Реферативна база гуманітарних, соціальних наук та цитування наукових матеріалів ERIH PLUS є найбільшою у світі платформою з публікації та відстеження робіт.
Підручники з біології, фізики, економіки, географії, філософії, математики тощо.
Колекція, що складає десятки тисяч навчальних матеріалів, навчальних вправ і веб-сторінок для окремих дисциплін. Усі вони призначені для покращення досвіду викладання за використання навчальних матеріалів. Колекція Merlot нараховує більше 91,000 матеріалів у різних категоріях.
Книги, ігри, навчальні матеріали, діаграми та інші додаткові матеріали для навчання.
Колекція оригінальних підручників з різних галузей знань у відкритому доступі. Книги доступні для ознайомлення на платформі та завантаження в різних форматах.
Платформа для розміщення підручників відкритого доступу з таких галузей, як бізнес, комп’ютерні науки, медицина, природничі та гуманітарні науки. Підручники доступні для ознайомлення на платформі та завантаження. Також платформа пропонує вебінари.
Найбільше університетське видавництво у світі, колекція якого включає понад 500 журналів з різних предметних галузей. Доступ триватиме до 31 грудня 2024 року.
Академічне видавництво, яке представляє підручники, журнали, монографії, професійні та довідкові матеріали в друкованому та електронному вигляді. Спрямування – гуманітарні, соціальні науки та бізнес.
Каталог книг та навчальних матеріалів з різних галузей знань у відкритому доступі. Налічує 6 573 книг, що їх розмістили 176 організацій та мереж.
Інтернет-проєкт, присвячений систематизації досліджень в галузі економіки. Це результат об'єднання зусиль сотень вчених-волонтерів та наукових організацій із понад 70 країн, спрямованих на підвищення доступності результатів наукових досліджень у галузі економіки. Ресурс містить децентралізовану базу даних за робочими документами, статтями, книгами (главами) та програмними продуктами.
Найбільша у світі платформа науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури від провідних міжнародних видавців. У доступі – майже 75 тис. книг, понад 12,5 тис. журналів і бази даних. Доступ триватиме до 31 грудня 2022 року. Детальніше про ресурс.
Повнотекстова база даних рецензованих наукових статей журналів та розділів книг із понад 2 500 журналів та 39 000 книг видавництва Elsevier.
Детальніше.
Мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Scopus пропонує всебічний огляд дослідницьких результатів у різних сферах науки, а також розумні інструменти для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень. Розробником та власником Scopus є видавнича корпорація Elsevier. Детальніше
Безкоштовний архів, що містить матеріали з гуманітарних та соціальних наук, освіти та права. У ресурсі можна здійснювати пошук публікацій, обмінюватися результатами досліджень, отримати публічну експертну оцінку та розміщувати свої та чужі (з ліцензією СС BY 4.0) пост- та препринти. Вхід до ресурсу через ідентифікатор ORCID, або реєстрацію.
Найбільший у світі видавець академічних книг та найвпливовіших світових журналів у сфері відкритих досліджень. У доступі − близько 10 тис. е-книг 2017 р. видавництва. Колекцію книг можна переглянути також в e-каталозі бібліотеки СумДУ. Детальніше
Потужний пакет програмного забезпечення, призначений для обробки статистичних і графічних даних. Програмний пакет STATA можна застосовувати для аналізу даних із різних областей знань: суспільні науки (економіка, політологія), медицина (біостатистика, епідеміологія) тощо.
Портал з безплатними та передплаченими статистичними базами даних світу та забезпечуються інструментами інфографіки для аналізу та візуалізації.
Електронна база даних, що містить повнотекстові журнали, реферати статей та оглядів в наукових журналах, присвячених соціальним та гуманітарним наукам.
Мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна платформа, на якій розміщено бази наукової літератури та патентів. Ресурс має вбудовані можливості пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією. Платформа індексує наукову літературу з 1900 року. Детальніше
База даних надає доступ до документів Верховної Ради України; Президента України; Кабінету Міністрів України; органів вищої судової гілки влади України; міністерств і відомств, що зареєстровані в Міністерстві юстиції та міжнародних документів.