Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Серія: Міжнародні відносини. Економіка. Країнознавство. Туризм (Категорiя Б)
Географія та туризм (Категорiя Б)
Економіка і регіон (Категорія Б)
Економіка та суспільство (Категорiя Б)
Індустрія туризму та гостинності в Центральній та Східній Європі (Категорія Б)
Інновації та технології в сфері послуг і харчування (Категорія Б)
Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Серія: географія (Категорія Б)
Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Економічні науки (Категорія Б)
Проблеми сучасних трансформацій. Серія: економіка та управління (Категорiя Б)
Регіональна економіка (Категорiя Б)
Ресторанний і готельний консалтинг. Інновації (Категорiя Б)
Agricultural and Resource Economics: International Scientific E-Journal (Категорiя А, Scopus, Web of Science)
European Journal of Management Issues (Категорiя Б)
Scientia Fructuosa (Категорія Б)
У цьому розділі представлено перелік нових видань з фонду Бібліотеки СумДУ з туризму.
Електронні версії видань доступні в Електронному каталозі за умови авторизації через Особистий кабінет.
Повний перелік книг доступний з Електронного каталогу, для цього скористайтесь пошуком за дисципліною.
MIX – середовище змішаного навчання в СумДУ (для авторизованих користувачів). | |
Екзаменаріум рорпоораор |
Екзаменаріум – відкриті навчальні онлайн-курси, що містять навчальні програми з економіки, фінансів, менеджменту, маркетингу та права. Екзаменаріум пропонує взяти участь у олімпіадах з математики, хімії, фізики, біології та отримати додаткових 20 балів до одного з предметів ЗНО під час вступу до СумДУ. Екзаменаріум також здійснює підготовку до ЗНО з права. |
Дистанційне навчання в СумДУ – навчання з понад 1800 дисциплін містить тестові завдання, тренажери, інтерактивні демонстрації та завдання для самостійної роботи. |
|
|
OCW – відкритий електронний ресурс структурованих колекцій організаційних, навчально-методичних матеріалів дисциплін, що занесено до складу програм підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів, а також додаткових освітніх програм. |
|
Національна туристична організація України - консолідує національну туристичну сферу, органи державної влади, місцевого самоврядування та академії, створює і розвиває мережі DMO з метою сталого розвитку туризму в Україні.
Асоціація індустрії гостинності України - сприяння розвитку внутрішнього та в’їзного туризму в Україні.
Державне агентство розвитку туризму (ДАРТ) - центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну політику в галузі туризму та курортів України.
Державна служба статистики України - забезпечує проведення в життя державної політики в галузі статистики, створення і належне функціонування загальнодержавної системи економіко-статистичної інформації на території України.
Україна. Туризм. Дримба - сайт охоплює усі види туризму — від активно-екстремального до відпочинково-екскурсійного. Основні розділи: каталог-енциклопедія об'єктів України (пам'ятки, природа, готелі та інфраструктура...), фотогалерея, карта з точками та маршрутами.
Національна спілка краєзнавців України - добровільна творча організація зі статусом національної всеукраїнської творчої спілки як суб'єкта творчої діяльності, що об'єднує краєзнавців — професійних дослідників і літописців рідного краю.
Федерація спортивного туризму України - всеукраїнська громадська фізкультурно-спортивна організація.
World Travel & Tourism Council (WTTC) (Всесвітня рада з подорожей і туризму) - сприяє сталому зростанню сектору подорожей і туризму, співпрацюючи з урядами та міжнародними організаціями.
ЮНЕСКО (UNESCO; United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization) – спеціалізована установа Організації Об'єднаних Націй з питань освіти, науки та культури, що включає визначні пам'ятки до списку Світової спадщини.
UNESCO World Heritage - природні чи створені людиною об'єкти, пріоритетними завданнями стосовно яких, на думку ЮНЕСКО, є їх збереження та популяризація через особливу культурну, історичну чи екологічну значимість.
World Tourism Organization (UNWTO) - агенція ООН, яка відповідає за сприяння відповідальному, стійкому та загальнодоступному туризму.
Economics Working Papers in Oxford – сайт департаменту економіки Оксфордського університету. Містить базу журналів економічної тематики, науково-дослідні матеріали студентів та науковців, економічні новини тощо. Авторизований доступ.
Колекція відкритих освітніх ресурсів (OER), зібрана спеціально для викладачів для використання в їхній професійній діяльності. Матеріали відсортовані за 18 галузями.
База даних надає доступ до метаданих та повних текстів книг академічних видавництв у відкритому доступі в мережі Інтернет. Сервіс дає можливість здійснювати пошук книг за такими параметрами: назва книги, автор, ключові слова, анотації до книг, видавець, ISSN/ISBN книги чи за всіма перерахованими елементами.
Онлайн-каталог, який індексує та надає доступ до понад 16 500 повнотекстових рецензованих наукових журналів із відкритим доступом, рецензованих експертами з усіх галузей знань та різними мовами.
Надає вільний доступ до наукової літератури для підтримки використання досліджень та інформації з метою поліпшити якість навчання, викладання, досліджень. База індексує близько 50 000 статей з 2 300 журналів, які публікують видавці зі 103 країн. Для індексації на сайті розглядаються та оцінюються тисячі ресурсів, щоб допомогти дослідникам вибрати ключові вебсайти та журнали згідно з темою дослідження. Продукт функціонує як шлюз, який постачає метадані проіндексованих статей в соціальні мережі, інші системи індексації та електронні бібліотеки.
Реферативна база даних зарубіжних видань з економіки, створена і підтримувана Американською економічною асоціацією (American Economic Association, AEA). Всі документи, включені до бази, представлені у вигляді анотацій (abstracts) або тільки бібліографічних описів (citations). Повних текстів статей в EconLit немає – за винятком рецензій на книги. Авторизований доступ.
База журналів відкритого доступу від видавництва Elsevier.
Реферативна база гуманітарних, соціальних наук та цитування наукових матеріалів ERIH PLUS є найбільшою у світі платформою з публікації та відстеження робіт.
База даних, що містить найактуальнішу інформацію з найкращих наукових джерел для інноваційних проектів. Пошук проводиться лише на відібраних сайтах.
Підручники з біології, фізики, економіки, географії, філософії, математики тощо.
Колекція аудіо-книг у відкритому доступі.
Колекція, що складає десятки тисяч навчальних матеріалів, навчальних вправ і веб-сторінок для окремих дисциплін. Усі вони призначені для покращення досвіду викладання за використання навчальних матеріалів. Колекція Merlot нараховує більше 91,000 матеріалів у різних категоріях.
Пошуковий інструмент відкритого контенту. Містить підручники, курси, відео, подкасти, аудіокниги та допоміжні матеріали з різних галузей знань.
Академічне видавництво, яке представляє підручники, журнали, монографії, професійні та довідкові матеріали в друкованому та електронному вигляді. Спрямування – гуманітарні, соціальні науки та бізнес.
Каталог книг та навчальних матеріалів з різних галузей знань у відкритому доступі. Налічує 6 573 книг, що їх розмістили 176 організацій та мереж.
Інтернет-проєкт, присвячений систематизації досліджень в галузі економіки. Це результат об'єднання зусиль сотень вчених-волонтерів та наукових організацій із понад 70 країн, спрямованих на підвищення доступності результатів наукових досліджень у галузі економіки. Ресурс містить децентралізовану базу даних за робочими документами, статтями, книгами (главами) та програмними продуктами.
Найбільша у світі платформа науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури від провідних міжнародних видавців. У доступі – майже 75 тис. книг, понад 12,5 тис. журналів і бази даних. Доступ триватиме до 31 грудня 2022 року. Детальніше про ресурс.
Повнотекстова база даних рецензованих наукових статей журналів та розділів книг із понад 2 500 журналів та 39 000 книг видавництва Elsevier.
Детальніше.
Мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Scopus пропонує всебічний огляд дослідницьких результатів у різних сферах науки, а також розумні інструменти для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень. Розробником та власником Scopus є видавнича корпорація Elsevier. Детальніше
Безкоштовний архів, що містить матеріали з гуманітарних та соціальних наук, освіти та права. У ресурсі можна здійснювати пошук публікацій, обмінюватися результатами досліджень, отримати публічну експертну оцінку та розміщувати свої та чужі (з ліцензією СС BY 4.0) пост- та препринти. Вхід до ресурсу через ідентифікатор ORCID, або реєстрацію.
Найбільший у світі видавець академічних книг та найвпливовіших світових журналів у сфері відкритих досліджень. У доступі − близько 10 тис. е-книг 2017 р. видавництва. Колекцію книг можна переглянути також в e-каталозі бібліотеки СумДУ. Детальніше
Портал з безплатними та передплаченими статистичними базами даних світу та забезпечуються інструментами інфографіки для аналізу та візуалізації.
Електронна база даних, що містить повнотекстові журнали, реферати статей та оглядів в наукових журналах, присвячених соціальним та гуманітарним наукам.
Мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна платформа, на якій розміщено бази наукової літератури та патентів. Ресурс має вбудовані можливості пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією. Платформа індексує наукову літературу з 1900 року. Детальніше