Журнал інженерних наук (Категорія А, Scopus, Сумський державний університет)
Вісник машинобудування та транспорту (Категорія Б)
Вісник Національного технічного університету «ХПІ». Серія: Енергетичнi та теплотехнiчнi процеси й устаткування (Категорія Б)
Вісник Національного технічного університету «ХПІ». Серія: Нові рішення у сучасних технологіях (Категорія Б)
Двигуни внутрішнього згоряння (Категорія Б)
Електроніка та системи управління (Категорія Б)
Енергетика: економіка, технології, екологія (Категорія Б)
Інтегровані технології та енергозбереження (Категорія Б)
Наука та інновації (Категорія А. Scopus, Web of Science)
Проблеми загальної енергетики (Категорія Б)
Проблеми машинобудування (Категорія Б)
Східно-Європейський журнал передових технологій (Категорія А, Scopus)
Технологічний аудит та резерви виробництва (Категорія Б)
Холодильна техніка та технологія (Категорія Б)
У цьому розділі представлено перелік найновіших видань зі спеціальності "Енергетичне машинобудування" з фонду Бібліотеки СумДУ.
Електронні версії видань доступні в Електронному каталозі за умови авторизації через Особистий кабінет.
Повний перелік книг доступний з Електронного каталогу, для цього скористайтесь пошуком за дисципліною.
Арсеньєв В. М. Кріогенна техніка: основи теорії і розрахунку циклів кріогенних установок [Текст] : навч. посіб. / В. М. Арсеньєв, В. М. Козін. — Суми : СумДУ, 2021. — 272 с.
Барандич К. С. Системи автоматизованого проєктування [Електронний ресурс] : конспект лекцій / К. С. Барандич, О. О. Подолян, М. М. Гладський. — Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. — 97 с..
Гусак О. Г. Гідрогазодинаміка [Текст] : навч. посіб. / О. Г. Гусак, С. О. Шарапов, О.В. Ратушний. — Суми : СумДУ, 2022. — 296 с.
Енергоефективні технології [Текст] : навч. посіб. / А. С. Мандрика, С. С. Антоненко, О. Г. Гусак та ін. ; за заг. ред. А. С. Мандрики. — Суми : СумДУ, 2021. — 330 с.
Корець М. С. Гідравліка, пневматика, термодинаміка [Електронний ресурс] : навч. посіб. / М. С. Корець. — Київ : НПУ імені М. П. Драгоманова, 2020. — 323 с..
Варивода К. С. Цивільний захист [Електронний ресурс] : підручник / К. С. Варивода, С. І. Горденко. — Переяслав : Домбровська Я. М., 2020. — 596 с.
Сєріков Я. О. Безпека життєдіяльності та охорона праці [Електронний ресурс] : підручник : у 2 ч. Ч.1 / Я. О. Сєріков, Л. Ф. Коженевські, М. В. Хворост. — Харків : ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, 2021. — 255 с.
Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності», УІІВ – інституційна складова державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні. Відповідає за проведення формальної та кваліфікаційної експертизи заявок на об'єкти промислової власності (винаходи, корисні моделі, промислові зразки, знаки для товарів і послуг, топографії інтегральних мікросхем та зазначення походження товарів) на відповідність умовам надання правової охорони, виносить рішення щодо видачі охоронних документів, забезпечує здійснення державної реєстрації об'єктів промислової власності та офіційної публікації відомостей про них.
Інститут інженерів з електротехніки та електроніки (англ. Institute of Electrical and Electronics Engineers, IEEE) – міжнародна організація інженерів у галузі електротехніки, радіоелектроніки та радіоелектронної промисловості. Світовий лідер в галузі розроблення стандартів з електроніки та електротехніки. IEEE видає третину технічної літератури, що стосується застосування комп'ютерів, управління, електроінженерії, та понад 100 журналів, популярних у середовищі професіоналів, проводить на рік понад 300 великих конференцій.
Міжнародне агентство з атомної енергії, МАГАТЕ (англ. International Atomic Energy Agencсy, ІAEA) – центральний світовий міжурядовий форум науково-технічного співробітництва в ядерній галузі. Він працює для безпечного, надійного та мирного використання ядерної науки та технологій, сприяючи міжнародному миру та безпеці та Цілям сталого розвитку ООН.
Міжнародне енергетичне агентство, МЕА (англ. International Energy Agency, IEA) – знаходиться в центрі глобального діалогу з питань енергетики, надаючи авторитетний аналіз, дані, політичні рекомендації та реальні рішення, щоб допомогти країнам забезпечити безпечну та сталу енергію для всіх.
Технодайджест – дайджест з інженерії, що представляє новини, новації, освітні та наукові ресурси.
Дайджест з енергетики – новини, освітні та наукові ресурси в галузі енергетики.
Дозволяє користувачам знаходити та отримувати доступ до найбільш релевантної інформації за тематикою їхніх досліджень, швидко аналізувати результати наукових досліджень, а також збирати ідеї для формування дослідницької та публікаційної стратегій. Ресурс об’єднує інформацію про десятки мільйонів наукових статей, патентів, грантів, клінічних досліджень, а також містить безліч інших поєднаних даних.
База даних, що містить найактуальнішу інформацію з найкращих наукових джерел для інноваційних проектів. Пошук проводиться лише на відібраних сайтах.
Видавництво книг із відкритим доступом. Ресурс містить 5 500 книг з різних галузей науки та техніки (біологічні, комп’ютерні науки та інформаційні технології, науки про землю та суспільні науки, електронна техніка та електротехніка, інженерія, матеріалознавство, психологія, бізнес, менеджмент та економіка) і медицини.
База містить реферати наукових досліджень, велику кількість німецьких дослідницьких звітів, записи з усіх областей наук, інженерії та технології.
Найбільша у світі платформа науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури від провідних міжнародних видавців. У доступі – майже 75 тис. книг, понад 12,5 тис. журналів і бази даних. Доступ триватиме до 31 грудня 2022 року. Детальніше про ресурс.
Повнотекстова база даних рецензованих наукових статей журналів та розділів книг із понад 2 500 журналів та 39 000 книг видавництва Elsevier.
Детальніше.
Мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Scopus пропонує всебічний огляд дослідницьких результатів у різних сферах науки, а також розумні інструменти для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень. Розробником та власником Scopus є видавнича корпорація Elsevier. Детальніше
Веб-сервіс містить статистичні бази даних ООН, таблиці та глосарії, які вміщують понад 60 мільйонів записів, охоплюють широке коло тем, зокрема сільське господарство, освіту, зайнятість, енергетику, навколишнє середовище, охорону здоров'я, ВІЛ/СНІД, злочинність, Human Development, промисловість, інформаційні та комунікаційні технології, National Accounts, населення/біженці, туризм, торгівлю, а також Millennium Development Goals indicator.
Мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна платформа, на якій розміщено бази наукової літератури та патентів. Ресурс має вбудовані можливості пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією. Платформа індексує наукову літературу з 1900 року. Детальніше