Політологія

 

Сучасні періодичні видання

 

 

 

 

У цьому розділі представлено перелік видань з фонду Бібліотеки СумДУ з політології за 2018-2022 роки.
Електронні версії видань доступні в Електронному каталозі за умови авторизації через Особистий кабінет.

Повний перелік книг доступний з Електронного каталогу, для цього скористайтесь пошуком за дисципліною.

 

ПІДРУЧНИКИ, НАВЧАЛЬНІ ПОСІБНИКИ

 

Алексєєв В. М. Взаємовідносини держави та суспільства: навч. посіб. / В. М. Алексєєв, Н. А. Липовська. — Дніпро : ДРІДУ НАДУ, 2019. — 172 с. 

 

 

 

 

Міщенко А. Б. Політологія : навч. посіб. / А. Б. Міщенко. —Київ : Ліра-К, 2022. — 102 с. 

 

 

 

 

У разі надзвичайної ситуації або війни. — Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки МКІП, 2021. — 25 с.

 

 

 

 

КОНСПЕКТИ ЛЕКЦІЙ

 

Консолідація українства в постколоніальну добу : монографія / за заг. ред. М. І. Обушного. — Київ : Педагогічна думка, 2019. — 392 с.

 

 

 

 

Synakh A. O. Inter-Ethnic and Inter-Religious Tolerance: Lecture notes for part time and full time students of the speciality 028 "Management of Social and Cultural Activity" / A. O. Synakh. — Sumy : PE Tsoma S.P., 2021. — 100 p.

 

 

 

НАУКОВІ ВИДАННЯ

 

Макінтайр Лі.  Постправда / Лі Макінтайр; пер. с англ. Р. Свято. — Харків : ArtHuss, 2021. — 208 с.

 

 

 

 

 

Електронні бібліотеки

 

Безкоштовна бібліотека для студентів – тексти підручників, зокрема з питань права, політики, державного управління.

Права людини – онлайн бібліотека Харківської правозахисної групи

 

Офіційні сайти

 

Законодавство України. Документи Верховної Ради України; Президента України; Кабінету Міністрів України; органів вищої судової гілки влади України; міністерств і відомств, що зареєстровані в Міністерстві юстиції; міжнародні документи.

Нормативно-правові документи Уряду України

 

Інші корисні ресурси

 

Закони усіх країн світу – база містить повні тексти законодавчих актів усіх країн світу.

Länder-Analysen – німецькомовний ресурс, який пропонує безкоштовний доступ до компетентних оцінок поточних політичних, економічних, соціальних та культурних подій у країнах Центрально-Східної Європи.

Європейський Простір – веб-платформа підтримки громадянського суспільства України, надає інформаційний супровід, ресурсну базу, презентаційний майданчик для громадських організацій.

 

 

 

 
 
Prometheus – громадський проєкт масових відкритих онлайн-курсів (МВОК) з безкоштовним онлайн-доступом до найкращих навчальних курсів університетського рівня.

 

 

ВУМ on-line – освітній проєкт, який поширює ідеї і сприяє розвитку громадянського суспільства в Україні. Курси від провідних викладачів бізнес-шкіл, громадського сектору, практиків з бізнесу та соціальної сфери.

 

 

За ініціативи Міністерства освіти і науки України студенти українських закладів освіти мають можливість навчатися на платформі Udemy.  Udemy – це міжнародна навчальна платформа з онлайн-курсами на різноманітну тематику. Для українських студентів доступні більше 12 500 найкращих освітніх курсів від провідних університетів світу.
Для перегляду курсів необхідна реєстрація на платформі Udemy. 

 

 

Відкриті освітні ресурси - матеріали для навчання, викладання та дослідницької діяльності в будь-якому форматі та середовищі.

 

 

Повнотекстові англомовні наукові журнали з медичних, соціальних, біологічних, фізичних, юридичних наук, мистецтва та освіти. Журнали містять публікації високоякісних наукових статей з використанням моделі відкритого доступу.

База даних, яка містить повні тексти публікацій більш як 3 200 наукових видань з широкого спектра суспільних та гуманітарних дисциплін.

Доступ з локальної мережі та віддалено. Для доступу заповніть форму

Електронна бібліотека української діаспори. Містить рідкісні видання різного спрямування. Ресурс дає доступ до наукової літератури в галузі суспільних і гуманітарних дисциплін.

База даних надає доступ до метаданих та повних текстів книг академічних видавництв у відкритому доступі в мережі Інтернет. Сервіс дає можливість здійснювати пошук книг за такими параметрами: назва книги, автор, ключові слова, анотації до книг, видавець, ISSN/ISBN книги чи за всіма перерахованими елементами. 

Онлайн-каталог, який індексує та надає доступ до понад 16 500 повнотекстових рецензованих наукових журналів із відкритим доступом, рецензованих експертами з усіх галузей знань та різними мовами.

Коментарі