Журнал інженерних наук (Категорія А, Scopus, Сумський державний університет)
Вісник Національного технічного університету «ХПІ». Серія: Нові рішення у сучасних технологіях (Категорія Б)
Вода і водоочисні технології. Науково-технічні вісті (Категорія Б)
Вуглехімічний журнал (Категорія Б)
Екологічні проблеми (Категорія Б)
Інтегровані технології та енергозбереження (Категорія Б)
Каталіз та нафтохімія (Категорія Б)
Наносистеми, наноматеріали, нанотехнології (Категорія А, Scopus)
Наука та інновації (Категорія А, Scopus, Web of Science)
Наукоємні технології (Категорія Б)
Питання хімії та хімічної технології (Категорія А, Scopus)
Східно-Європейський журнал передових технологій (Категорія А, Scopus)
Теорія і практика металургії (Категорія Б)
Технічні науки та технології (Категорія Б)
Технології та інжиніринг (Категорія Б)
Хімія та хімічна технологія (Категорія А, Scopus, Web of Science)
Хімія, технологія речовин та їх застосування (Категорія Б)
Холодильна техніка та технологія (Категорія Б)
Функціональні матеріали (Категорія А, Scopus, Web of Science)
Innovative Biosystems and Bioengineering (Категорія Б)
Електронні версії видань доступні в Електронному каталозі за умови авторизації через Особистий кабінет.
Скористайтесь пошуком за дисципліною для перегляду навчальних видань за спеціальністю.
Всесвітня організація інтелектуальної власності (англ. World Intellectual Property Organization, WIPO) – одне зі спеціалізованих агентств ООН, створене з метою заохочення творчої діяльності та забезпечення захисту інтелектуальної власності в усьому світі.
Bioline International – портал електронних публікацій, що надає безкоштовний доступ до високоякісних актуальних наукових журналів, що публікуються в країнах, що розвиваються. Теми: глобальне розуміння здоров'я (тропічна медицина, інфекційні хвороби, епідеміологія, нові захворювання), біорізноманіття, навколишнє середовище.
BioMed Central – видавництво, яке першим представило модель відкритого доступу до видань з біології, медицини та суміжних наук. База даних містить матеріали з 212 рецензованих журналів відкритого доступу з біології, медицини, технологій та суміжних наук, деякі з них індексуються Thomson Reuters (ISI), мають високий імпакт-фактор.
Chemical Abstracts Service (CAS) – реферування та індексування всіх актуальних публікацій з хімії. CAS відомий своїми величезними базами даних хімічних сполук та ідентифікацією сполук у даних за номером CAS. Однією з баз даних CAS є CAmS, яка широко використовується в університетських бібліотеках або на підприємствах.
Chemindustry потужна пошукова система в хімічній промисловості та суміжних галузях. Надає доступ до каталогу вебсайтів (понад 45 тис. організацій), бази даних журнальних статей, матеріалів, звітів і маркетингових досліджень хімічної промисловості, що знаходяться у вільному доступі, а також останніх наукових новин.
ChemAnalyst – аналіз ринку хімічних речовин і хімічної промисловості. Надає ціни на понад 250 хімікатів.
INCOSE – некомерційна організація, міжнародна рада з системної інженерії, яка має за мету розвиток системної інженерії та професійне зростання системних інженерів.
Internet Research Task Force, IRTF – Дослідницька група – міжнародна некомерційна асоціація з питань розвитку технологій майбутнього.
Plos One – некомерційний проєкт, спрямований на створення бібліотеки журналів та іншої наукової літератури за вільною ліцензією.
Royal Society of Chemistry – наукова спільнота Великобританії, метою якого є розвиток хімічної науки. Організація проводить наукові дослідження, видає журнали та книги, створює бази даних, а також проводить конференції, семінари та симпозіуми.
ThomasNet – база даних каталогів постачальників і продуктів, включаючи хімічні речовини. Пошук безплатний, але для деяких функцій потрібна реєстрація.
Електронно-видавничий портал, що забезпечує вільний доступ до якісних актуальних дослідницьких журналів, які видаються в країнах, що розвиваються. Тематика: глобальне розуміння здоров'я (тропічна медицина, інфекційні хвороби, епідеміологія, нові захворювання), біорізноманіття, навколишнє середовище.
Видавництво, яке першим представило модель відкритого доступу до публікацій з біології, медицини та суміжних наук. База містить матеріали з рецензованих журналів відкритого доступу з біології, медицини, технологій та суміжних наук, частина з них індексується Web of Science, має високий Impact Factor.
Містить новітні наукові дослідження в галузі біології, екології та наук про довкілля. Налічує понад 200 назв журналів (25 з яких відкритого доступу).
Реферування та індексація усіх релевантних публікацій з хімії. CAS є відомим своїми величезними базами даних хімічних сполук та ідентифікацією сполук у даних за допомогою номеру CAS. Однією з баз даних CAS є CAmS, яка широко використовується в університетських бібліотеках чи на підприємствах.
Потужна пошукова система в галузі хімічної промисловості та суміжних з нею галузей. Надає доступ до каталогу вебсайтів (понад 45 тис. організацій), бази даних журнальних статей у вільному доступі, матеріалів, звітів та досліджень ринку хімічної промисловості, останніх наукових новин.
База даних хімічних структур, що забезпечує швидкий доступ до понад 100 мільйонів структур, властивостей і пов'язаної з ними інформації.
База даних, що містить інформацію про хімічні речовини з посиланнями на їх синтез та фізичні властивості.
Відкритий ресурс спільноти для доступу до хімічної інформації. Понад 500 000 хімічних речовин із CAS REGISTRY ® охоплюють сфери інтересів суспільства, включаючи звичайні та часто регламентовані хімічні речовини, а також ті, що стосуються курсів хімії. Хімічна інформація, підготовлена експертами-вченими, надається відповідно до місії як підрозділу Американського хімічного товариства.
База даних надає доступ до метаданих та повних текстів книг академічних видавництв у відкритому доступі в мережі Інтернет. Сервіс дає можливість здійснювати пошук книг за такими параметрами: назва книги, автор, ключові слова, анотації до книг, видавець, ISSN/ISBN книги чи за всіма перерахованими елементами.
Онлайн-каталог, який індексує та надає доступ до понад 16 500 повнотекстових рецензованих наукових журналів із відкритим доступом, рецензованих експертами з усіх галузей знань та різними мовами.
Надає вільний доступ до наукової літератури для підтримки використання досліджень та інформації з метою поліпшити якість навчання, викладання, досліджень. База індексує близько 50 000 статей з 2 300 журналів, які публікують видавці зі 103 країн. Для індексації на сайті розглядаються та оцінюються тисячі ресурсів, щоб допомогти дослідникам вибрати ключові вебсайти та журнали згідно з темою дослідження. Продукт функціонує як шлюз, який постачає метадані проіндексованих статей в соціальні мережі, інші системи індексації та електронні бібліотеки.
Бази даних відкритого доступу та електронні книги EBSCO. Ресурс доступний з обліковими даними для віддаленого входу на платформі EBSCO. Інструкція з авторизації на платформі EBSCO.
База журналів відкритого доступу від видавництва Elsevier.
Institute of Physics Publishing – видавнича компанія британського Інституту фізики, що видає журнали, збірники статей і матеріали наукових конференцій з математики, фізики, хімії, біоінженерії, техніки, медицини. Детальніше про ресурс. Доступ надано до 31 грудня 2025 року.
Портал журналів відкритого доступу. Понад 7 000 назв академічних журналів. Пошук можна здійснювати за категоріями, мовою, чи присутністю в базах даних.
Бази даних Національного центру інформації з молекулярної біології.
Провідна база високоякісних наукових статей у сферах фізики, хімії, прикладних наук, клінічної медицини. База надає можливість пошуку за каталогом A-Z, за предметом, за назвою.
Повнотекстова база даних наукових журналів з відкритим доступом, це міжнародна платформа для індексації наукових журналів відкритого доступу.
Некомерційний науково-видавничий проект, спрямований на створення бібліотеки журналів та іншої наукової літератури під вільною ліцензією і в відкритому доступі. PLOS ONE містить оригінальні дослідження з природничих, медичних, інженерних, а також суміжних соціальних і гуманітарних наук.
Найбільша у світі платформа науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури від провідних міжнародних видавців. У доступі – майже 75 тис. книг, понад 12,5 тис. журналів і бази даних. Доступ триватиме до 31 грудня 2022 року. Детальніше про ресурс.
Наукова спільнота Сполученого Королівства, метою якої є розвиток хімічної науки. Організація займається науковими дослідженнями, публікує журнали та книги, створює бази даних, а також проводить конференції, семінари та симпозіуми.
Наукова некомерційна організація Сполученого Королівства, метою якої є розвиток хімічної науки. Товариство займається науковими дослідженнями, публікує журнали у т.ч. й відритого доступу та книги, створює бази даних, а також проводить конференції, семінари та симпозіуми.
Повнотекстова база даних рецензованих наукових статей журналів та розділів книг із понад 2 500 журналів та 39 000 книг видавництва Elsevier.
Детальніше.
Науковий журнал відкритого доступу від видавництва Nature, що охоплює всі галузі природничих наук, містить публікації з 2011 року.
Мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Scopus пропонує всебічний огляд дослідницьких результатів у різних сферах науки, а також розумні інструменти для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень. Розробником та власником Scopus є видавнича корпорація Elsevier. Детальніше
Онлайн платформа відкритого доступу, яка дозволяє отримувати доступ до глобальних даних у сфері екології та біорізноманіття, завантажувати та обробляти власні набори даних.
Мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна платформа, на якій розміщено бази наукової літератури та патентів. Ресурс має вбудовані можливості пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією. Платформа індексує наукову літературу з 1900 року. Детальніше
База даних відкритого доступу, що об'єднує журнали з медицини, біології, нейрології, хімії, фізики, метеорології. Всі наукові статті, опубліковані в журналах бази даних