Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серія «Психологія» (Категорія Б)
Вісник Національного авіаційного університету. Серії: Педагогіка, Психологія (Категорія Б)
Вісник Університету імені Альфреда Нобеля. Серія «Педагогіка і психологія» (Категорія Б)
Вісник Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди «Психологія» (Категорія Б)
Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, серія «Психологія» (Категорія Б)
Вчені записки Університету «КРОК» (Категорія Б)
Габітус (Категорія Б)
Гуманітарні студії: педагогіка, психологія, філософія / Humanitarian Studios: Pedagogics, Psychology, Philosophy (Категорія Б)
Гуманітарні студії: педагогіка, психологія, філософія (Категорія Б)
Дніпровський науковий часопис публічного управління, психології, права (Категорія Б)
Духовність особистості: методологія, теорія і практика (Категорія Б)
Збірник наукових праць «Проблеми сучасної психології» / Collection of Research Papers "Problems of Modern Psychology" (Категорія Б)
Інсайт: психологічні виміри суспільства / Insight: the psychological dimensions of society (Категорія Б)
Київський журнал сучасної психології та психотерапії / Kyiv Journal of Modern Psychology and Psychotherapy (Категорія Б)
Науковий вісник Сіверщини. Серія: Освіта. Соціальні та поведінкові науки (Категорія Б)
Науковий вісник Ужгородського національного університету. Серія: Психологія (Категорія Б)
Науковий вісник Херсонського державного університету. Серія «Психологічні науки» (Категорія Б)
Науковий часопис НПУ імені М. П. Драгоманова. Серія 12. Психологічні науки (Категорія Б)
Наукові записки Національного університету «Острозька академія»: серія «Психологія» (Категорія Б)
Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Психологія (Категорія Б)
Наукові студії із соціальної та політичної психології (Категорія Б)
Організаційна психологія. Економічна психологія (Категорія Б)
Проблеми сучасної психології (Категорія Б)
Психолінгвістика (Категорія А, Scopus)
Психологічний часопис (Категорія Б)
Психологічні перспективи (Категорія Б)
Психологія і особистість (Категорія Б)
Психологія і суспільство (Категорія Б)
Психологія та соціальна робота (Категорія Б)
Технології розвитку інтелекту (Категорія Б)
Український психологічний журнал (Категорія Б)
Честь і закон (Категорія Б)
У цьому розділі представлено перелік нових видань з фонду Бібліотеки СумДУ з психології.
Електронні версії видань доступні в Електронному каталозі за умови авторизації через Особистий кабінет.
Повний перелік книг доступний з Електронного каталогу, для цього скористайтесь пошуком за дисципліною.
Кісь Р. Окремішнє Я і смислові світи (нова філософія суб’єктивности) / Р. Кісь. — Львів : Ін-т народознавства, 2021. — 410 с.
Макінтайр, Лі. Постправда / Лі Макінтайр; пер. с англ. Р. Свято. — Харків : ArtHuss, 2021. — 208 с.
Payne, W. Human Behavior and the Social Environment II [Електронний ресурс] / W. Payne. — University of Arkansas, 2020. — 1262 p.
Tyler S. Human Behavior and the Social Environment I [Електронний ресурс] / S. Tyler. — Fayetteville, Ar : University of Arkansas, 2020. — 1310 p.
Наукова періодика України — портал наукової періодики Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського НАН України представляє відкритий доступ до наукових журналів та збірників наукових праць, виданих в Україні, містить понад 35 000 назв видань.
The New York Public Library — американська книгозбірня, в якій зберігається одна з найкращих колекцій книг у світі. Нью-Йоркська публічна бібліотека є однією з найбільших наукових бібліотечних систем у світі. Із сайту бібліотеки можна безкоштовно завантажити понад 1000 книг у різних форматах та різними мовами.
University of Chicago Library — підтримує наукові дослідження University of Chicago у галузі соціальних, гуманітарних та педагогічних наук і використовує свої інтелектуальні ресурси для розв'язання проблем науки і освіти у всьому світі.
Project Gutenberg — найстаріша універсальна онлайн-бібліотека безкоштовних електронних книг, що здійснює громадську (добровільну) ініціативу з оцифрування, архівування і поширення культурних творів. Більшість одиниць цієї колекції є повні тексти книг, які знаходяться в суспільному надбанні.
Central and Eastern European Online Library (CEEOL) — провідна online бібліотека престижних наукових ресурсів з гуманітарних та соціальних наук Центральної та Східної Європи.
COPAC Union Catalogue (Велика Британія) — каталог 22 найбільш авторитетних університетських бібліотек Британії та Ірландії, а також Британської бібліотеки. Працює на основі протоколу Z39.50. Пропонується три варіанти пошуку: за автором та назвою, за галуззю знань, за назвою періодичних видань.
Elektronische Zeitschriftenbibliothek (EZB) — бібліотека електронних журналів з 1997 р. в рамках проекту університетської бібліотеки Регенсбурга, у співпраці з Бібліотекою технічного університету Мюнхена пропонує швидкий, структурований і уніфікований доступ (англійською та німецькою мовами) до наукових повнотекстових журналів.
E-Books Directory — безкоштовний веб-ресурс, що дає змогу завантажити книги, документи, лекції, технічні документи.
Open Textbooks Library — доступ до відкритої бібліотеки безкоштовних, рецензованих та ліцензованих підручників.
Data Archiving and Networked Services (DANS) — електронний архів з архівування даних та мережних послуг. Архів об’єднує колекції з мистецтва, гуманітарних і соціальних наук, охорони здоров'я та ін. DANS створена інститутом Нідерландської Королівської академії мистецтв і наук, підтримується Урядом Нідерландів (KNAW) та Організацією з наукових досліджень (NOW).
The Directory of Open Access Repositories (OpenDOAR) — пошук достовірної наукової інформації у відкритих репозитаріях у всьому світі, який підтримується службою SHERPA Університету Ноттінгема. Надає можливості пошуку наукових матеріалів за різними галузями знань у понад 2 600 е-архівах.
EBSCO Academic Search Premier — база даних, яка містить повні тексти публікацій більш як 3200 наукових видань з широкого спектру суспільних та гуманітарних дисциплін.
Gallica — цифрова бібліотека Національної бібліотеки Франції і національний агрегатор колекцій, що зберігаються в установах культурної спадщини Франції. Наявні колекції складаються з друкованої продукції (книги, журнали, газети, ноти та інші документи), графічних матеріалів (гравюри, карти, фотографії та ін.), а також звукозаписів.
HighWire Press — науковий портал бібліотеки Стенфордського університету, що надає доступ до більш ніж 1,5 тис журналів, книг, конференцій та інших публікацій, 5 млн повнотекстових рецензованих статей, з них близько 2 млн – у вільному доступі. Тематика: фізичні, біологічні, медичні, соціальні та гуманітарні науки.
Japan Science and Technology Information Aggregator, Electronic (J-STAGE) — японський портал наукової інформації, який надає доступ до понад 740 наукових журналів, близько 360 тис. статей з різних галузей знань.
Registry of Open Access Repositories (ROAR) — реєстр усіх репозитаріїв та інших джерел відкритої інформації в усьому світі. Проект розроблений Університетом Саутгемтон (Великобританія) та є частиною мережі.
The Free Library — ресурс пропонує безкоштовні повнотекстові версії класичних літературних творів від сотень відомих авторів, біографії, зображення. Нещодавно Вільна бібліотека була розширена - було додано періодичні видання з бізнесу та фінансів, комунікацій, культури, охорони здоров'я, гуманітарних наук, права, політики, технологій та соціальних наук.
Соціодайджест — актуальна інформація зі світу психології та соціології.
Дайджест з медицини — актуальна інформація з питань вищої медичної освіти та науки, найновіші досягнення у сфері медицини та охорони здоров’я, анонси заходів для підвищення кваліфікації.
Авторитетне британське видавницто наукової літератури в галузі гуманітарних, соціальних та природничих наук, що входить до складу Кембриджського університету. Колекція містить понад 420 рецензованих академічних журналів з різних галузей знань.
База даних, що надає доступ до архіву наукових журналів видавництва (понад 200 найменувань). Ресурс охоплює різні галузі знань, в тому числі з біології та біомедичних наук, фізіології, психології і психіатрії, екології та інших. У вільному доступі – зміст журналів, бібліографічні описи статей з рефератами.
База даних надає доступ до метаданих та повних текстів книг академічних видавництв у відкритому доступі в мережі Інтернет. Сервіс дає можливість здійснювати пошук книг за такими параметрами: назва книги, автор, ключові слова, анотації до книг, видавець, ISSN/ISBN книги чи за всіма перерахованими елементами.
Онлайн-каталог, який індексує та надає доступ до понад 16 500 повнотекстових рецензованих наукових журналів із відкритим доступом, рецензованих експертами з усіх галузей знань та різними мовами.
База даних, що містить найактуальнішу інформацію з найкращих наукових джерел для інноваційних проектів. Пошук проводиться лише на відібраних сайтах.
Портал журналів відкритого доступу. Понад 7 000 назв академічних журналів. Пошук можна здійснювати за категоріями, мовою, чи присутністю в базах даних.
Проєкт для викладання та вивчення психології. Пропонує підручники, квізи, презентації та статті. Деякі матеріали вимагають реєстрації.
Видавництво пропонує цікаву систему роботи з художніми текстами у навчальній системі Reading Circles. Вона поєднує в собі елементи рольової гри з розвитком критичного мислення та групової дискусії. Після реєстрації ви станете учасником вчительського клубу Oxford Teachers’Club і матимете доступ до використання величезної кількості корисних методичних матеріалів для вивчення англійської мови.
Найбільше університетське видавництво у світі, колекція якого включає понад 500 журналів з різних предметних галузей. Доступ триватиме до 31 грудня 2024 року.
Портал містить колекцію французьких журналів: повні тексти близько 90 тисяч статей, близько 14 тисяч аудіофайлів (версій), статей з 72 найменувань періодичних видань, що охоплюють наступні дисципліни: філософія, антропологія, археологія, мистецтво, економіка, географія, історія, інформація, комунікації в галузі науки, юриспруденція, лінгвістика, література, політологія, психологія, соціологія.
Найбільша у світі платформа науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури від провідних міжнародних видавців. У доступі – майже 75 тис. книг, понад 12,5 тис. журналів і бази даних. Доступ триватиме до 31 грудня 2022 року. Детальніше про ресурс.
Повнотекстова база даних рецензованих наукових статей журналів та розділів книг із понад 2 500 журналів та 39 000 книг видавництва Elsevier.
Детальніше.
Мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Scopus пропонує всебічний огляд дослідницьких результатів у різних сферах науки, а також розумні інструменти для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень. Розробником та власником Scopus є видавнича корпорація Elsevier. Детальніше
Соціальна та навчальна мережа з психології. Надає інформацію про організації, академічні установи, публікації, особистості (Directory of Professional Profiles), навчальні курси, програмне забезпечення, онлайн-дослідження та ін. веб-ресурси.
Найбільший у світі видавець академічних книг та найвпливовіших світових журналів у сфері відкритих досліджень. У доступі − близько 10 тис. е-книг 2017 р. видавництва. Колекцію книг можна переглянути також в e-каталозі бібліотеки СумДУ. Детальніше
Платформа представляє доступ до електронних ресурсів видавництва Springer – одного з найбільших європейських постачальників наукової інформації. Інформаційна база містить понад 2 700 періодичних видань з усіх дисциплін.
Доступ з локальної мережі та віддалено. Для доступу заповніть форму.
Мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна платформа, на якій розміщено бази наукової літератури та патентів. Ресурс має вбудовані можливості пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією. Платформа індексує наукову літературу з 1900 року. Детальніше
Загальнодержавна технологічна платформа, яка забезпечує процеси редакційного опрацювання, публікації та після публікаційної підтримки наукових періодичних видань України. Ресурс розвивається на засадах партнерства видавців та бібліотек України. Містить журнали України з історії, економіки, культурології, медицини, мистецтвознавства, педагогіки, політології, технічних наук, фізики та математики, філології, філософії.