Середня освіта (Англійська та німецька мови та літератури)

 

 

 

 

 

 

 

 

У цьому розділі представлено перелік нових видань з фонду Бібліотеки СумДУ зі спеціальності "Середня освіта (англійська та німецька мови)".
Електронні версії видань доступні в Електронному каталозі за умови авторизації через Особистий кабінет.

Повний перелік книг доступний з Електронного каталогу, для цього скористайтесь пошуком за дисципліною.

 

Як користуватись Електронним каталогом та Електронною бібліотекою: ВІДЕО

 

 

ПІДРУЧНИКИ, НАВЧАЛЬНІ ПОСІБНИКИ

 

Літвіняк, О. В. Збірник вправ для занять з усного переклад [Текст] : (англо-українська мовна пара) / О. В. Літвіняк. Вінниця : Нова Книга. 232 с.

 

 

 

Сотникова, С. Німецька мова [Текст] : підручник [для 11 кл. закл. загал. серед.освіти]; рівень стандарту / С. Сотникова, Г. Гоголева. Харків : Ранок, 2019. 208 с. : іл..

 

 

 

Шевченко, Л. І. Сучасний німецько-український, українсько-німецький словник = Modernes Deutsch-Ukrainisches, Ukrainisches-Deutsch : понад 100 000 слів і словосполучень [Текст] / Л. І. Шевченко, Д. В. Дергач. Київ : Арій, 2020. 544 с.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Освітній дайджест — актуальна інформація з питань вищої освіти, сучасних світових освітніх трендів та технологій, анонси заходів та подій для підвищення кваліфікації викладачів.

 

Електронні бібліотеки

  • RapidILL - центр онлайн-ресурсів, який включає надання безкоштовного віддаленого доступу до системи міжбібліотечного абонементу. RapidILL дозволить дослідникам, бібліотекарям та студентам, які не можуть дістатися до своїх університетських будівель, швидко та легко отримувати доступ зі своїх нових віддалених місць до колекцій понад 500 провідних бібліотек світу.
  • COPAC Union Catalogue – зведений каталог 22 найбільш авторитетних університетських бібліотек Британії та Ірландії, а також Британської бібліотеки.
  • Open Textbooks Library – доступ до відкритої бібліотеки безкоштовних, рецензованих та ліцензованих підручників.

Humanities Textbooks - Open Textbook Library (umn.edu)

  • Мислене древо – електронна бібліотека, містить повні тексти наукових праць різноманітної тематики (розділ "Наука"), навчальну літературу (розділ "Освіта", підрозділи "Школярам" і "Студентам"), художні твори української літератури, а також твори світової літератури в українських перекладах (розділ "Література") українські публіцистичні твори (розділ "Публіцистика").
  • Наукова електронна бібліотека періодичних видань НАН України – бібліотека відкритого доступу, передбачає безкоштовний доступ читачів до наукової інформації в Інтернет з правом читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати

Відділення літератури, мови та мистецтвознавства (nbuv.gov.ua)

 
  • E-Books Directory – безкоштовний веб-ресурс, що дає змогу завантажити книги, документи, лекції, технічні документи з гуманітарних наук, літератури.
  • Literature & Fiction
  • Humanities 
 
  • Open J-Gate – електронна бібліотека наукових журналів з суспільних, гуманітарних, природничих наук і техніки, яка підтримується компанією Informatics India Ltd.
  • Journals4Free – портал понад 7000 назв академічних журналів відкритого доступу. Пошук здійснюється за категоріями, мовою, чи присутністю в базах даних.
  • Наукова періодика України – портал наукової періодики Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського НАН України представляє відкритий доступ до наукових журналів та збірників наукових праць, виданих в Україні, містить понад 35 000 назв видань.
  • University of Chicago Library – підтримує наукові дослідження University of Chicago у галузі соціальних, гуманітарних та педагогічних наук і використовує свої інтелектуальні ресурси для розв'язання проблем науки і освіти у всьому світі.
  • Медієвіст – проєкт, що об'єднує науковий доробок різних авторів, оригінальні латиномовні тексти та переклади.
 
  • Open Educational Resources Search Index (OERSI) — пошуковий індекс відкритих освітніх ресурсів, який містить понад 43 тис. відкритих освітніх матеріалів.
 
 
 
 
 
 

Портал журналів відкритого доступу. Понад 7 000 назв академічних журналів. Пошук можна здійснювати за категоріями, мовою, чи присутністю в базах даних.

Повнотекстова база даних рецензованих наукових статей журналів та розділів книг із понад 2 500 журналів та 39 000 книг видавництва Elsevier.
Детальніше.

Один із кращих інструментів моніторингу та аналізу міжнародних наукових досліджень з використанням методів візуалізації та сучасних метрик, бенчмаркінгу, пошуку наукових партнерів, дослідження сучасних наукових трендів та пошуку управлінських рішень, створення унікальних звітів.

Мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Scopus пропонує всебічний огляд дослідницьких результатів у різних сферах науки, а також розумні інструменти для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень. Розробником та власником Scopus є видавнича корпорація Elsevier. Детальніше

Мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна платформа, на якій розміщено бази наукової літератури та патентів. Ресурс має вбудовані можливості пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією. Платформа індексує наукову літературу з 1900 року. Детальніше

Загальнодержавна технологічна платформа, яка забезпечує процеси редакційного опрацювання, публікації та після публікаційної підтримки наукових періодичних видань України. Ресурс розвивається на засадах партнерства видавців та бібліотек України. Містить журнали України з історії, економіки, культурології, медицини, мистецтвознавства, педагогіки, політології, технічних наук, фізики та математики, філології, філософії.

Предметні бібліотекарі:

Коментарі