Вісник СумДУ. Серія Економіка (СумДУ, Категорія Б)
Механізм регулювання економіки (СумДУ, Категорія Б)
Актуальні проблеми економіки (Категорія Б)
Бізнес Інформ (Категорія Б)
Вісник Національного технічного університету "ХПІ". Серія: Системний аналіз, управління та інформаційні технології (Категорія Б)
Економіка і прогнозування (Категорія Б)
Економіка та держава (Категорія Б)
Економіка і регіон (Категорія Б)
Економіка, управління та адміністрування (Категорія Б)
Економіка України (Категорія Б)
Економіка. Фінанси. Право (Категорія Б)
Ефективна економіка (Категорія Б)
Економічний простір (Категорiя Б)
Кібернетика та комп'ютерні технології ( Категорія Б)
Кібернетика та обчислювальна техніка ( Категорія Б)
Кібернетика та системний аналіз (Категорія А)
Міжнародний науковий журнал "Інтернаука". Серія: "Економічні науки" (Категорія Б)
Прикладні аспекти інформаційних технологій (Категорія Б)
Проблеми економіки (Категорія Б)
Системні дослідження та інформаційні технології (Категорія Б)
Сучасні інформаційні системи ( Категорія Б)
Український журнал інформаційних технологій (Категорія Б)
Фізико-математичне моделювання та інформаційні технології ( Категорія Б)
Часопис економічних реформ (Категорія Б)
Business Ethics and Leadership (Категорія Б)
Financial Markets, Institutions and Risks (Категорія Б)
SocioEconomic Challenges (Категорія Б)
У цьому розділі представлено перелік нових видань з фонду Бібліотеки СумДУ з економіки та економічної кібернетики.
Електронні версії видань доступні в Електронному каталозі за умови авторизації через Особистий кабінет. Повний перелік книг доступний з Електронного каталогу, для цього скористайтесь пошуком за дисципліною.
The economic model of emerging countries
Understanding Economics.
Learn how the world works and why it is the way it it.
Language - english
The Macroeconomics Course 2022
Aggregate Output and Economic Growth. Business Cycles.
Monetary and Fiscal Policy. International Trade and Capital Flows
Language - english
Economics: Market Forces of demand, supply and equilibrium
Learn how to apply 10 principles of economics to every day life decisions whether its professional or personal.
Language - english
Economics: Analyzing Demand, Supply, and Market Equilibrium with real life case studies.
Language - english
MIX – середовище змішаного навчання в СумДУ (для авторизованих користувачів). | |
Екзаменаріум рорпоораор |
Екзаменаріум – відкриті навчальні онлайн-курси, що містять навчальні програми з економіки, фінансів, менеджменту, маркетингу та права. Екзаменаріум пропонує взяти участь у олімпіадах з математики, хімії, фізики, біології та отримати додаткових 20 балів до одного з предметів ЗНО під час вступу до СумДУ. Екзаменаріум також здійснює підготовку до ЗНО з права. |
Дистанційне навчання в СумДУ – навчання з понад 1800 дисциплін містить тестові завдання, тренажери, інтерактивні демонстрації та завдання для самостійної роботи. |
|
|
OCW – відкритий електронний ресурс структурованих колекцій організаційних, навчально-методичних матеріалів дисциплін, що занесено до складу програм підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів, а також додаткових освітніх програм. |
|
Міністерство фінансів України – головний орган у системі центральних органів виконавчої влади України з фінансових питань.
Міністерство економіки України – центральний орган виконавчої влади України, що формує та реалізує державну політику в сферах економіки та торгівлі.
Державна служба статистики України - забезпечує проведення в життя державної політики в галузі статистики, створення і належне функціонування загальнодержавної системи економіко-статистичної інформації на території України.
Антимонопольний комітет України – державний орган зі спеціальним статусом, що має забезпечувати державний захист конкуренції у підприємницькій діяльності та у сфері державних закупівель.
European Bank for Reconstruction and Development in Ukraine Європейський банк реконструкції та розвитку в Україні – економічні групи публікують ряд макроекономічних та структурних даних, дані опитувань, що відносяться до країн членів ЄБРР.
Інститут інженерів з електротехніки та електроніки (Institute of Electrical and Electronics Engineers) – міжнародна організація інженерів у галузі електротехніки, радіоелектроніки та радіоелектронної промисловості. Світовий лідер в галузі розроблення стандартів з електроніки та електротехніки. IEEE видає третину технічної літератури, що стосується застосування комп'ютерів, управління, електроінженерії, та понад 100 журналів, популярних у середовищі професіоналів, проводить на рік понад 300 великих конференцій.
Пенсійний фонд України – центральний орган виконавчої влади, що здійснює керівництво та управління солідарною системою загальнообов'язкового державного пенсійного забезпечення.
Рахункова палата України – орган фінансово-бюджетного контролю, який утворюється Верховною Радою України, підпорядкований і підзвітний їй. Працює самостійно і незалежно від інших органів держави.
Фонд державного майна України – центральний органом виконавчої влади із спеціальним статусом, що реалізує політику у сфері приватизації, оренди, використання, відчуження, управління державного майна і корпоративних прав держави, а також регулює професійну оціночну діяльність в Україні.
American Economic Association (АЕА) – організація вчених-економістів, що виникла в 1885 році за ініціативою американського економіста Річарда Елі. Видає ряд журналів, в тому числі The American Economic Review, Journal of Economic Literature, Journal of Economic Perspectives і ін. Асоціація підтримує Інтернет-портали Resources for Economists on the Internet і EconLit.
Economics Working Papers in Oxford – сайт департаменту економіки Оксфордського університету. Містить базу журналів економічної тематики, науково-дослідні матеріали студентів та науковців, економічні новини тощо. Авторизований доступ.
International Statistical Institute (ISI) – найстаріша міжнародна статистична асоціація з консультативним статусом при економічній та соціальній Раді Організації Об'єднаних Націй
MBS (Monthly Bulletin of Statistics Online) - представляє поточну економічну та соціальну статистику для понад 200 країн і територій світу з різних тем, що ілюструють важливі економічні тенденції та зміни, включаючи населення, індекси промислового виробництва, індекси цін, зайнятість і доходи, енергетику, виробництво, транспорт, будівництво, міжнародна торгівля товарами, фінанси та національні рахунки.
National Bureau of Economic Research, NBER (Національне бюро економічних досліджень) – американська приватна некомерційна дослідницька організація з проведення і поширення між державними політиками, бізнес-професіоналами і науковим співтовариством об'єктивних знань з економічних досліджень.
Organisation for Economic Cooperation and Development, OECD (Організація економічного співробітництва та розвитку, ОЕСР) –об'єднує 35 країн-членів і надає урядам цих країн рекомендації по вивченню, розробці та покращенню соціально-економічної політики.
UNECE - статистична база даних Європейської економічної комісії ООН United Nations Economic Commission for Europe.
Бізнес і підприємництво – актуальні новини, публікації та аналітика з питань економіки, бізнесу, підприємництва, маркетингу, торгівлі, управління, міжнародної економіки.
Фінанси – актуальні новини, публікації та аналітика з питань фінансів, банківської справи, підприємництва, інвестицій, податків,бюджетної політики, біржевої діяльності.
Дайджест з кібернетики та Data Science – актуальна інформація в галузі кібернетики, штучного інтелекту, розробки ігор.
Цифрова бібліотека ACM містить повнотекстову та бібліографічну наукову інформацію з обчислювальної техніки, інформаційних технологій, розробки програмного забезпечення, систем баз даних, аналітики даних, кібербезпеки, штучного інтелекту, машинного навчання, комп’ютерних мереж та інших галузей.
Колекція відкритих освітніх ресурсів (OER), зібрана спеціально для викладачів для використання в їхній професійній діяльності. Матеріали відсортовані за 18 галузями.
Платформа, що надає доступ до підручників та онлайн-курсів з економіки. А за додаткової реєстрації – спеціальні ресурси для викладачів.
Реферативна база даних зарубіжних видань з економіки, створена і підтримувана Американською економічною асоціацією (American Economic Association, AEA). Всі документи, включені до бази, представлені у вигляді анотацій (abstracts) або тільки бібліографічних описів (citations). Повних текстів статей в EconLit немає – за винятком рецензій на книги. Авторизований доступ.
Надає доступ до RePEc, найбільшої у світі колекції онлайнових робочих документів, журнальних статей та програмного забезпечення з економіки.
База журналів відкритого доступу від видавництва Elsevier.
Реферативна база гуманітарних, соціальних наук та цитування наукових матеріалів ERIH PLUS є найбільшою у світі платформою з публікації та відстеження робіт.
Художні книги та підручники у відкритому доступі.
Підручники з біології, фізики, економіки, географії, філософії, математики тощо.
Колекція, що складає десятки тисяч навчальних матеріалів, навчальних вправ і веб-сторінок для окремих дисциплін. Усі вони призначені для покращення досвіду викладання за використання навчальних матеріалів. Колекція Merlot нараховує більше 91,000 матеріалів у різних категоріях.
База містить реферати наукових досліджень, велику кількість німецьких дослідницьких звітів, записи з усіх областей наук, інженерії та технології.
Колекція оригінальних підручників з різних галузей знань у відкритому доступі. Книги доступні для ознайомлення на платформі та завантаження в різних форматах.
Пошуковий інструмент відкритого контенту. Містить підручники, курси, відео, подкасти, аудіокниги та допоміжні матеріали з різних галузей знань.
Платформа для розміщення підручників відкритого доступу з таких галузей, як бізнес, комп’ютерні науки, медицина, природничі та гуманітарні науки. Підручники доступні для ознайомлення на платформі та завантаження. Також платформа пропонує вебінари.
Академічне видавництво, яке представляє підручники, журнали, монографії, професійні та довідкові матеріали в друкованому та електронному вигляді. Спрямування – гуманітарні, соціальні науки та бізнес.
Каталог книг та навчальних матеріалів з різних галузей знань у відкритому доступі. Налічує 6 573 книг, що їх розмістили 176 організацій та мереж.
Інтернет-проєкт, присвячений систематизації досліджень в галузі економіки. Це результат об'єднання зусиль сотень вчених-волонтерів та наукових організацій із понад 70 країн, спрямованих на підвищення доступності результатів наукових досліджень у галузі економіки. Ресурс містить децентралізовану базу даних за робочими документами, статтями, книгами (главами) та програмними продуктами.
Найбільша у світі платформа науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури від провідних міжнародних видавців. У доступі – майже 75 тис. книг, понад 12,5 тис. журналів і бази даних. Доступ триватиме до 31 грудня 2022 року. Детальніше про ресурс.
Повнотекстова база даних рецензованих наукових статей журналів та розділів книг із понад 2 500 журналів та 39 000 книг видавництва Elsevier.
Детальніше.
Мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Scopus пропонує всебічний огляд дослідницьких результатів у різних сферах науки, а також розумні інструменти для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень. Розробником та власником Scopus є видавнича корпорація Elsevier. Детальніше
Безкоштовний архів, що містить матеріали з гуманітарних та соціальних наук, освіти та права. У ресурсі можна здійснювати пошук публікацій, обмінюватися результатами досліджень, отримати публічну експертну оцінку та розміщувати свої та чужі (з ліцензією СС BY 4.0) пост- та препринти. Вхід до ресурсу через ідентифікатор ORCID, або реєстрацію.
Портал з безплатними та передплаченими статистичними базами даних світу та забезпечуються інструментами інфографіки для аналізу та візуалізації.
Електронна база даних, що містить повнотекстові журнали, реферати статей та оглядів в наукових журналах, присвячених соціальним та гуманітарним наукам.
Мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна платформа, на якій розміщено бази наукової літератури та патентів. Ресурс має вбудовані можливості пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією. Платформа індексує наукову літературу з 1900 року. Детальніше
Бази даних Світового банку у вільному доступі: World Development Indicators (WDI), Global Development Finance (GDF), Africa Development Indicators (ADI), Global Economic Monitor (GEM) та багатьох інших.