Бази даних А-Я

Відкритий доступ Відкритий доступ
Локальна мережа університету Локальна мережа університету
Віддалений доступ Віддалений доступ

Добірка безкоштовних англомовних повнотекстових рецензованих журналів з хімії. 

Повнотекстові англомовні наукові журнали з медичних, соціальних, біологічних, фізичних, юридичних наук, мистецтва та освіти. Журнали містять публікації високоякісних наукових статей з використанням моделі відкритого доступу.

Універсальна база даних періодичної літератури, що охоплює фундаментальні дослідження у всіх галузях знань, містить приблизно 5 800 журналів, що мають міжнародне визнання 1,28 мільйона статей доступні в Інтернеті. Спеціалізується на медичних дослідженнях, гуманітарних і соціальних науках. Журнали містять повні бібліографічні цитати, точне індексування та інформативні тези для статей з періодичних видань.

База даних, яка містить повні тексти публікацій більш як 3 200 наукових видань з широкого спектра суспільних та гуманітарних дисциплін.

Доступ з локальної мережі та віддалено. Для доступу заповніть форму

Цифрова бібліотека ACM містить повнотекстову та бібліографічну наукову інформацію з обчислювальної техніки, інформаційних технологій, розробки програмного забезпечення, систем баз даних, аналітики даних, кібербезпеки, штучного інтелекту, машинного навчання, комп’ютерних мереж та інших галузей.

Бібліотека світової літератури, що містить оригінали та переклади.

Підручники з математики, доступні для завантаження.

Платформа електронного навчання ASH надає найсучасніші практичні інструменти, клінічну підтримку та освітні продукти з гематології для безперервного професійного розвитку.

Колекція провідних галузевих стандартів і технічної інформації, розроблена American Society for Testing & Materials (ASTM International). Одна з найповніших бібліотек технічної інформації, яка включає понад 12 000 стандартів та більше 1 500 книг і 47 000 статей і документів.

Книги з філософії, класичної літератури, економіки, історії, мінералогії, а також книги швейцарських і французьких авторів мовою оригіналу.

Безкоштовний сайт, повністю доступний для пошуку та перегляду. Тут можна знайти повний комплект довідкових робіт з англійської мови – енциклопедії, словники, посібники, бази даних цитат. Перелік довідників включає Columbia Encyclopedia, American Heritage Dictionary, англійський словник синонімів "Roget's Thesaurus" і багато інших високоякісних довідкових робіт. На сайті представлена невелика кількість класичних новел і близько 18 000 віршів для читання.

Колекція відкритих освітніх ресурсів (OER), зібрана спеціально для викладачів для використання в їхній професійній діяльності. Матеріали відсортовані за 18 галузями.

Бібліотека оцифрованих рідкісних видань ХІХ-початку ХХ ст. з історії та археології Криму.

Пошуковик даних та наукової інформації, надає доступ до понад 240 мільйонів документів від понад 8000 постачальників контенту. Індексує метадані всіх видів науково релевантних ресурсів – журналів, інституційних сховищ, цифрових колекцій тощо.

 

Німецькомовна база даних, у якій близько 80 культурних і наукових установ – музеїв, пам’ятників, бібліотек, університетів та науково-дослідних інститутів – разом публікують в Інтернеті свої зображення та дані про мистецтво та архітектуру. Ця міжнародна дослідницька інфраструктура пропонує інтегрований цифровий доступ до рідкісних колекцій. Доступ до порталу та участь установи, що надає дані, є безплатним.

Електронно-видавничий портал, що забезпечує вільний доступ до якісних актуальних дослідницьких журналів, які видаються в країнах, що розвиваються. Тематика: глобальне розуміння здоров'я (тропічна медицина, інфекційні хвороби, епідеміологія, нові захворювання), біорізноманіття, навколишнє середовище.

Видавництво, яке першим представило модель відкритого доступу до публікацій з біології, медицини та суміжних наук. База містить матеріали з рецензованих журналів відкритого доступу з біології, медицини, технологій та суміжних наук, частина з них індексується Web of Science, має високий Impact Factor.

Містить новітні наукові дослідження в галузі біології, екології та наук про довкілля. Налічує понад 200 назв журналів (25 з яких відкритого доступу).

Вільний доступ до онлайн-видання British Medical Journal, а також до двох онлайн-ресурсів – BMJ Best Practice та BMJ Learning. Доступ за умов реєстрації.

Надає безкоштовний онлайн-доступ до книг і документів у галузі науки про життя та охорони здоров’я