Журнал інженерних наук (Категорія А, Scopus, Сумський державний університет)
Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Хімія (Категорія Б)
Вісник Львівського університету. Серія хімічна (Категорія Б)
Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Серія «Хімія» (Категорія Б)
Вода і водоочисні технології. Науково-технічні вісті (Категорія Б)
Вуглехімічний журнал (Категорія Б)
Доповіді Національної академії наук України (Категорія Б)
Журнал органічної та фармацевтичної хімії (Категорія Б)
Каталіз та нафтохімія (Категорія Б)
Методи та об'єкти хімічного аналізу (Категорія А, Scopus, Web of Science)
Наносистеми, наноматеріали, нанотехнології (Категорія А, Scopus)
Питання хімії та хімічної технології (Категорія А, Scopus)
Поверхня (Категорія Б)
Порошкова металургія (Категорія А)
Проблеми хімії та сталого розвитку (Категорія Б)
Теоретична та експериментальна хімія (Категорія А)
Український хімічний журнал (Категорія Б)
Успіхи матеріалознавства (Категорія Б)
Хімія і технологія води (Категорія А, Web of Science)
Хімія металів і сплавів (Категорія Б)
Хімія та хімічна технологія (Категорія А, Scopus, Web of Science)
Хімія, технологія речовин та їх застосування (Категорія Б)
Хімія, фізика та технологія поверхні (Категорія Б)
Фізика і хімія твердого тіла (Категорія А, Scopus, Web of Science)
Функціональні матеріали (Категорія А, Scopus, Web of Science)
Biopolymers and cell (Category А, Scopus)
Innovative Biosystems and Bioengineering (Category А, Scopus)
Journal of Chemistry and Technologies (Category А)
French-Ukrainian Journal of Chemistry (Category А, Web of Science)
Manufacturing Technology (Category А, Scopus, Web of Science)
У цьому розділі представлено перелік найновіших видань зі спеціальності "Хімія" з фонду Бібліотеки СумДУ.
Електронні версії видань доступні в Електронному каталозі за умови авторизації через Особистий кабінет.
Повний перелік книг доступний з Електронного каталогу, для цього скористайтесь пошуком за дисципліною.
Біологічна хімія [Текст] : підручник / Л. Ф. Павлоцька, Н. В. Дуденко, Є. Я. Левітін та ін. — Суми : Університетська книга, 2021. — 513 с.
Біологічна хімія [Текст] : підручник / Л. Ф. Павлоцька, Н. В. Дуденко, Л. Р. Димитрієвич, Н. В. Божко. — Суми : Університетська книга, 2021. — 379 с.
Загальна хімія [Електронний ресурс] : навч. посіб. / В. І. Булавін, Т. В. Школьнікова, М. В. Ведь та ін. ; під заг. ред. В. І. Булавіна. — 2-ге вид., перероб. та доп. — Харків : ХПІ, 2019. — 376 с.
Кислова О. В. Основи електрохімії [Електронний ресурс] : навч. посіб. / О. В. Кислова, І. С. Макєєва. — Київ : КНУТД, 2017. — 128 с.
Мигалина Ю. В. Основи хімії та фізико-хімії полімерів [Текст] : підручник / Ю. В. Мигалина, О. П. Козарь. — Київ : Кондор, 2021. — 325 с.
Хімія [Текст] : навч. посіб. / Т. В. Диченко, Л. М. Пономарьова, С. Б. Большаніна, Р. М. Пшеничний; за заг. ред. Т. В. Диченко. — Суми : СумДУ, 2021. — 177 с.
Цвєткова Л. Б. Колоїдна хімія: теорія і задачі [Текст] : навч. посіб. / Л. Б. Цвєткова. — Львів : Новий Світ-2000, 2021. — 286 с.
Gubskyi Yu. I. Biological Chemistry [Текст] = Біологічна хімія : textbook / Yu. I. Gubskyi. — 3-nd. ed. — Vinnitsa : Nova Knyha, 2020. — 488 p.
McMurry's J. Organic Chemistry [Електронний ресурс] / J. McMurry's. — 4th ed. — OpenStax, 2023.
Американське хімічне товариство (American Chemical Society, ACS – наукове товариство, яке підтримує наукові дослідження в галузі хімії. ACS є провідним джерелом наукової інформації через свої рецензовані наукові журнали, національні конференції. Організація також видає підручники, присуджує кілька національних премій з хімії, надає гранти на наукові дослідження та підтримує різноманітні освітні та просвітницькі заходи.
Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності», УІІВ – інституційна складова державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні. Відповідає за проведення формальної та кваліфікаційної експертизи заявок на об'єкти промислової власності (винаходи, корисні моделі, промислові зразки, знаки для товарів і послуг, топографії інтегральних мікросхем та зазначення походження товарів) на відповідність умовам надання правової охорони, виносить рішення щодо видачі охоронних документів, забезпечує здійснення державної реєстрації об'єктів промислової власності та офіційної публікації відомостей про них.
Chemical & Engineering News, C&EN – найбільше авторитетне світове джерело новин про хімію та суміжні галузі.
IEEE Sustainable ICT – портал покликаний слугувати широкій спільноті IEEE як координаційний центр для новин, оновлень технологій та інформації про конференції, публікації, а також освітню діяльність і заходи зі стандартизації сталого розвитку ІКТ у всьому IEEE.
Реферування та індексація усіх релевантних публікацій з хімії. CAS є відомим своїми величезними базами даних хімічних сполук та ідентифікацією сполук у даних за допомогою номеру CAS. Однією з баз даних CAS є CAmS, яка широко використовується в університетських бібліотеках чи на підприємствах.
Потужна пошукова система в галузі хімічної промисловості та суміжних з нею галузей. Надає доступ до каталогу вебсайтів (понад 45 тис. організацій), бази даних журнальних статей у вільному доступі, матеріалів, звітів та досліджень ринку хімічної промисловості, останніх наукових новин.
База даних хімічних структур, що забезпечує швидкий доступ до понад 100 мільйонів структур, властивостей і пов'язаної з ними інформації.
База даних, що містить інформацію про хімічні речовини з посиланнями на їх синтез та фізичні властивості.
Відкритий ресурс спільноти для доступу до хімічної інформації. Понад 500 000 хімічних речовин із CAS REGISTRY ® охоплюють сфери інтересів суспільства, включаючи звичайні та часто регламентовані хімічні речовини, а також ті, що стосуються курсів хімії. Хімічна інформація, підготовлена експертами-вченими, надається відповідно до місії як підрозділу Американського хімічного товариства.
База даних, що містить найактуальнішу інформацію з найкращих наукових джерел для інноваційних проектів. Пошук проводиться лише на відібраних сайтах.
Близько 1,5 мільярда відкритих інтерактивних симуляцій з фізики, хімії, математики та біології.
Найбільша у світі платформа науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури від провідних міжнародних видавців. У доступі – майже 75 тис. книг, понад 12,5 тис. журналів і бази даних. Доступ триватиме до 31 грудня 2022 року. Детальніше про ресурс.
Повнотекстова база даних рецензованих наукових статей журналів та розділів книг із понад 2 500 журналів та 39 000 книг видавництва Elsevier.
Детальніше.
Мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Scopus пропонує всебічний огляд дослідницьких результатів у різних сферах науки, а також розумні інструменти для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень. Розробником та власником Scopus є видавнича корпорація Elsevier. Детальніше
Мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна платформа, на якій розміщено бази наукової літератури та патентів. Ресурс має вбудовані можливості пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією. Платформа індексує наукову літературу з 1900 року. Детальніше
База даних відкритого доступу, що об'єднує журнали з медицини, біології, нейрології, хімії, фізики, метеорології. Всі наукові статті, опубліковані в журналах бази даних