Облік і оподаткування

 

Сучасні періодичні видання з бухгалтерського обліку та оподаткування

 

 

 

 

 

 

У цьому розділі представлено перелік нових видань з фонду Бібліотеки СумДУ з обліку та оподаткування.
Електронні версії видань доступні в Електронному каталозі за умови авторизації через Особистий кабінет.

Повний перелік книг доступний з Електронного каталогу, для цього скористайтесь пошуком за дисципліною.

 

Як користуватись Електронним каталогом та Електронною бібліотекою: ВІДЕО

 

 

ПІДРУЧНИКИ, НАВЧАЛЬНІ ПОСІБНИКИ

 

Бухгалтерський облік [Електронний ресурс] : навч. посіб. / В. М. Краєвський, О. П. Колісник, Н. В. Гуріна та ін. — Ірпінь : Ун-т ДФС України, 2021. — 388 с.

 

 

 

​Іванчук Н. В. Звітність підприємств [Електронний ресурс] : навч. посіб. / Н. В. Іванчук. — Острог : Острозька академія, 2021. — 208 с.

 

 

 

Ковальчук Т. М. Бухгалтерський облік в управлінні підприємством [Електронний ресурс] : практикум / Т. М. Ковальчук, В. І. Кузь. — Чернівці : Чернівецький нац. ун-т, 2023. — 192 с.

 

 

 

Кравченко О. В. Облік міжнародних операцій [Електронний ресурс] : навч. посіб. / О. В. Кравченко, А. В. Дмитренко. — Суми : СумДУ, 2022.

 

 

 

​Облік у бюджетних установах [Електронний ресурс] : робочий зошит для практичних занять / уклад.: М. В. Дубініна, І. В. Ксьонжик, С. В. Сирцева та ін. — Миколаїв : МНАУ, 2021. — 103 с.

 

 

 

​Садовська І. Б. Облік і оподаткування в управлінні проєктами [Електронний ресурс] : навч. посіб. / І. Б. Садовська, К. Є. Нагірська. — Луцьк : Вежа-Друк, 2022. — 181 с.

 

 

 

​Шевців Л. Ю. Управлінський облік [Електронний ресурс] : навч. посіб. / Л. Ю. Шевців. — Львів : Растр-7, 2022. — 642 с.

 

 

 

Юшко С. В. Практикум із бюджетної системи [Електронний ресурс] : навчальний посібник / С. В. Юшко. — Харків : ХНЕУ ім. С. Кузнеця, 2020. — 187 с.

 

 

 

 

КОНСПЕКТИ ЛЕКЦІЙ

 

 

 

 

 

 

 

Електронні ресурси СумДУ

 

 

Освітні ресурси СумДУ

 

MIX – середовище змішаного навчання в СумДУ (для авторизованих користувачів).

 

Екзаменаріум рорпоораор

Екзаменаріум – відкриті навчальні онлайн-курси, що містять навчальні програми з економіки, фінансів, менеджменту, маркетингу та права. Екзаменаріум пропонує взяти участь у олімпіадах з математики, хімії, фізики, біології та отримати додаткових 20 балів до одного з предметів ЗНО під час вступу до СумДУ. Екзаменаріум також здійснює підготовку до ЗНО з права.

Дистанційне навчання в СумДУ  навчання з понад 1800 дисциплін містить тестові завдання, тренажери, інтерактивні демонстрації та завдання для самостійної роботи.

 

 

OCW – відкритий електронний ресурс структурованих колекцій організаційних, навчально-методичних матеріалів дисциплін, що занесено до складу програм підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів, а також додаткових освітніх програм.

 

Більше про навчальні ресурси СумДУ

 

 

Асоціації, організації, спілки

 

Міністерство фінансів України – головний орган у системі центральних органів виконавчої влади України з фінансових питань.

Державна казначейська служба України - центральний орган виконавчої влади, мета якого - реалізація державної політики у сферах казначейського обслуговування бюджетних коштів, бухгалтерського обліку виконання бюджетів та внесення на розгляд Міністра фінансів пропозицій щодо забезпечення формування державної політики у зазначених сферах.

Державна служба статистики України - забезпечує проведення в життя державної політики в галузі статистики, створення і належне функціонування загальнодержавної системи економіко-статистичної інформації на території України.

Державна служба фінансового моніторингу України - орган, уповноважений Україною на виконання функцій підрозділу фінансової розвідки (ПФР, Financial Intelligence Unit, FIU) та є національним центром для отримання та аналізу: повідомлень про підозрілі операції, іншої інформації, яка має відношення до відмивання коштів, пов’язаних предикатних злочинів, фінансування тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення.

Національний банк України – емісійний центр, проводить єдину державну політику в галузі грошового обігу, кредиту, зміцнення грошової одиниці України – гривні. Регулює та наглядає за діяльністю комерційних банків в Україні.

Державна податкова служба України - надає якісні та зручні послуги платникам, ефективно адмініструє податки, збори та платежі і виявляє нетерпимість до корупції.

Пенсійний фонд України – центральний орган виконавчої влади, що здійснює керівництво та управління солідарною системою загальнообов'язкового державного пенсійного забезпечення.

Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців України — реєстр, містить інформацію про юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців (код ЄДРПОУ/ІПН, найменування організації/ПІБ, юридична адреса, контактну інформацію).

Інформаційний портал для бухгалтерів - інформаційний портал, що оперативно розповідає про події у сфері бухгалтерського та податкового обліку, останні зміни в законодавстві, довідкову та нормативну інформацію.

Бухгалтер.com.ua - спеціалізований інформаційно-аналітичний ресурс для бухгалтерів бюджетних організацій та установ.

Федерація професійних бухгалтерів та аудиторів України - громадська професійна некомерційна організація, створена з метою відстоювання інтересів представників бухгалтерської та аудиторської професій.

Українська асоціація сертифікованих бухгалтерів і аудиторів -всеукраїнська, недержавна неприбуткова організація, яка згуртувала навколо себе понад 2500 фахівців бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту.

Economics Working Papers in Oxford – сайт департаменту економіки Оксфордського університету. Містить базу журналів економічної тематики, науково-дослідні матеріали студентів та науковців, економічні новини тощо. Авторизований доступ.

 

 

 

 

Coursera - проєкт з масової онлайн-освіти з доступом до понад 6 000 онлайн-курсів від провідних університетів та компаній світу з можливістю отримання сертифікату по їх завершенню. Українська академічна спільнота має безкоштовний доступ до навчальної платформи Coursera.
! Реєстрація на платформі - виключно з корпоративної пошти СумДУ​.
У разі виникнення технічних питань щодо доступу звертайтесь на електронну адресу [email protected] . Для реєстрації корпоративної пошти чи розв'язання питань відновлення доступу до неї звертайтесь на електронну адресу [email protected].edu.ua

 

 
 
Udemy – це міжнародна навчальна платформа з онлайн-курсами на різноманітну тематику. За ініціативи Міністерства освіти і науки України студенти українських закладів освіти мають можливість навчатися на платформі Udemy. Для українських студентів доступні більше 12 500 найкращих освітніх курсів від провідних університетів світу.
! Для перегляду курсів необхідна реєстрація на платформі Udemy. 

 

Освітня платформа Emeritus - академічна спільнота СумДУ має безоплатний доступ до курсів, програм і тренінгів більш ніж 50 кращих світових ЗВО. Доступ за умов реєстрації.

 

Prometheus – громадський проєкт масових відкритих онлайн-курсів (МВОК) з безкоштовним онлайн-доступом до найкращих навчальних курсів університетського рівня.

 

 

Open Learn - відкриті курси від The Open University. Галузі: бізнес, освіта, медицина, вивчення мов, історія, комп’ютерні науки тощо.

 

Saylor Academy - відкриті курси з різних галузей знань: бізнес, економіка, біологія, комп’ютерні науки, вивчення мов тощо.

 

 

 

 

 

 

 

 

Бізнес і підприємництво – актуальні новини, публікації та аналітика з питань економіки, бізнесу, підприємництва, маркетингу, торгівлі, управління, міжнародної економіки.

 

 

 

 

 

 

Фінанси – актуальні новини, публікації та аналітика з питань фінансів, банківської справи, підприємництва, інвестицій, податків,бюджетної політики, біржевої діяльності.

 

 

 

 

 

Колекція відкритих освітніх ресурсів (OER), зібрана спеціально для викладачів для використання в їхній професійній діяльності. Матеріали відсортовані за 18 галузями.

Реферативна база даних зарубіжних видань з економіки, створена і підтримувана Американською економічною асоціацією (American Economic Association, AEA). Всі документи, включені до бази, представлені у вигляді анотацій (abstracts) або тільки бібліографічних описів (citations). Повних текстів статей в EconLit немає – за винятком рецензій на книги. Авторизований доступ.

База журналів відкритого доступу від видавництва Elsevier.

Реферативна база гуманітарних, соціальних наук та цитування наукових матеріалів ERIH PLUS є найбільшою у світі платформою з публікації та відстеження робіт. 

Художні книги та підручники у відкритому доступі.

Підручники з біології, фізики, економіки, географії, філософії, математики тощо.

Колекція, що складає десятки тисяч навчальних матеріалів, навчальних вправ і веб-сторінок для окремих дисциплін. Усі вони призначені для покращення досвіду викладання за використання навчальних матеріалів. Колекція Merlot нараховує більше 91,000 матеріалів у різних категоріях.

Книги, ігри, навчальні матеріали, діаграми та інші додаткові матеріали для навчання.

Колекція оригінальних підручників з різних галузей знань у відкритому доступі. Книги доступні для ознайомлення на платформі та завантаження в різних форматах.

Пошуковий інструмент відкритого контенту. Містить підручники, курси, відео, подкасти, аудіокниги та допоміжні матеріали з різних галузей знань.

Платформа для розміщення підручників відкритого доступу з таких галузей, як бізнес, комп’ютерні науки, медицина, природничі та гуманітарні науки. Підручники доступні для ознайомлення на платформі та завантаження. Також платформа пропонує вебінари.

Академічне видавництво, яке представляє підручники, журнали, монографії, професійні та довідкові матеріали в друкованому та електронному вигляді. Спрямування – гуманітарні, соціальні науки та бізнес. 

Каталог книг та навчальних матеріалів з різних галузей знань у відкритому доступі. Налічує 6 573 книг, що їх розмістили 176 організацій та мереж.

Інтернет-проєкт, присвячений систематизації досліджень в галузі економіки. Це результат об'єднання зусиль сотень вчених-волонтерів та наукових організацій із понад 70 країн, спрямованих на підвищення доступності результатів наукових досліджень у галузі економіки. Ресурс містить децентралізовану базу даних за робочими документами, статтями, книгами (главами) та програмними продуктами.

Найбільша у світі платформа науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури від провідних міжнародних видавців. У доступі – майже 75 тис. книг, понад 12,5 тис. журналів і бази даних. Доступ триватиме до 31 грудня 2022 року. Детальніше про ресурс.

Повнотекстова база даних рецензованих наукових статей журналів та розділів книг із понад 2 500 журналів та 39 000 книг видавництва Elsevier.
Детальніше.

Один із кращих інструментів моніторингу та аналізу міжнародних наукових досліджень з використанням методів візуалізації та сучасних метрик, бенчмаркінгу, пошуку наукових партнерів, дослідження сучасних наукових трендів та пошуку управлінських рішень, створення унікальних звітів.

Мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Scopus пропонує всебічний огляд дослідницьких результатів у різних сферах науки, а також розумні інструменти для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень. Розробником та власником Scopus є видавнича корпорація Elsevier. Детальніше

Безкоштовний архів, що містить матеріали з гуманітарних та соціальних наук, освіти та права. У ресурсі можна здійснювати пошук публікацій, обмінюватися результатами досліджень, отримати публічну експертну оцінку та розміщувати свої та чужі (з ліцензією СС BY 4.0) пост- та препринти. Вхід до ресурсу через ідентифікатор ORCID, або реєстрацію.

Результаты перевод

Портал з безплатними та передплаченими статистичними базами даних світу та забезпечуються інструментами інфографіки для аналізу та візуалізації. 

Електронна база даних, що містить повнотекстові журнали, реферати статей та оглядів в наукових журналах, присвячених соціальним та гуманітарним наукам.

Мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна платформа, на якій розміщено бази наукової літератури та патентів. Ресурс має вбудовані можливості пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією. Платформа індексує наукову літературу з 1900 року. Детальніше

Предметні бібліотекарі:

Коментарі