Бази даних А-Я

Відкритий доступ Відкритий доступ
Локальна мережа університету Локальна мережа університету
Віддалений доступ Віддалений доступ

Книги, ігри, навчальні матеріали, діаграми та інші додаткові матеріали для навчання.

Електронна база даних відкритого доступу. Охоплює понад 1 000 наукових журналів і понад 700 матеріалів наукових конференцій в таких галузях як медицина, хімія, біологія, інформатика, математика, фізика, сільське господарство, харчова інженерія, ветеринарія, психологія, соціальні та політичні науки, бізнес.

Повнотекстова база даних наукових журналів з відкритим доступом, це міжнародна платформа для індексації наукових журналів відкритого доступу.

Відкрита база медичних зображень, розроблена Національною медичною бібліотекою Америки.

База даних, спрямована на зберігання й поширення наукових статей з таких галузей знань, як енергетика, навколишнє середовище, здоров’я, когнітивні системи взаємодії, електронні інфраструктури, соціально-економічні й гуманітарні науки. OpenAIRE – це проєкт доступу до результатів здійснених на території європейських держав наукових досліджень, зокрема до тих, які фінансуються Європейським Союзом, Європейською комісією, а також проводяться в рамках програми "Горизонт-2020".

База даних відкритого доступу до монографій в галузі гуманітарних та соціальних наук. Повні тексти в pdf форматі. Підтримується консорціумом університетських наукових видавництв Європи, надає доступ до понад 700 найменувань книжок англійською та іншими європейськими мовами з суспільствознавства, соціології, економіки, юриспруденції, історії, філології, мовознавства, мистецтва. OAPEN містить монографії англійською, німецькою, італійською мовою.

Державний вебпортал з відкритими даними про публічні фінанси: державний та місцеві бюджети. Тут ви зможете скористатися інструментом BOOST для аналізу бюджетних показників.

Відкрита база корпоративних даних, надає доступ до інформації про понад 100 мільйонів компаній з усього світу. 

Пошуковий індекс відкритих освітніх ресурсів, який містить понад 43 тис. відкритих освітніх матеріалів.

Відкриті курси від The Open University. Галузі: бізнес, освіта, медицина, вивчення мов, історія, комп’ютерні науки тощо.

Доступ до книг, статей та іншого наукового вмісту з різних джерел. Умови ліцензії відрізняються, перевіряйте окремі ресурси.

Колекція оригінальних підручників з різних галузей знань у відкритому доступі. Книги доступні для ознайомлення на платформі та завантаження в різних форматах.

Пошуковий інструмент відкритого контенту. Містить підручники, курси, відео, подкасти, аудіокниги та допоміжні матеріали з різних галузей знань.

Колекція з 27 віртуальних симуляцій для медсестер.

Платформа для розміщення підручників відкритого доступу з таких галузей, як бізнес, комп’ютерні науки, медицина, природничі та гуманітарні науки. Підручники доступні для ознайомлення на платформі та завантаження. Також платформа пропонує вебінари.

Освітня платформа для здоров’я, яка надає мільйонам сучасних і майбутніх лікарів і осіб, які доглядають за пацієнтами, найкращий досвід навчання. Osmosis виходить за межі підручників і лекцій, пропонуючи освітній відеоконтент, який є простим, захоплюючим та інформативним. База містить бібліотеку з понад 2000 відео, що охоплюють патологію, фізіологію, фармакологію та клінічну практику, з відповідними запитаннями, картками та примітками.

Портал, який підтримується U.S. Department of Energy, що забезпечує доступ до різноманітної наукової інформації: документів, патентів, проектів, конференцій і т.п., переважно в галузі енергетики. Містить біля 5 млн документів з понад 50 реферативних наукових баз даних, починаючи з 1948 р.

Повнотекстова база даних журналів видавництва Оксфордського університету, яка представляє академічні та науково-дослідні журнали з різних галузей знань.

Видавництво пропонує цікаву систему роботи з художніми текстами у навчальній системі Reading Circles. Вона поєднує в собі елементи рольової гри з розвитком критичного мислення та групової дискусії. Після реєстрації ви станете учасником вчительського клубу Oxford Teachers’Club і матимете доступ до використання величезної кількості корисних методичних матеріалів для вивчення англійської мови.

Найбільше університетське видавництво у світі, колекція якого включає понад 500 журналів з різних предметних галузей. Доступ триватиме до 31 грудня 2024 року.