Прикладна фізика та наноматеріали

Освітній ступінь: Доктор філософії

 

Сучасні періодичні видання

 

 

 

 

 

 

 

У цьому розділі представлено перелік найновіших видань з фонду Бібліотеки СумДУ зі спеціальності прикладна фізика та наноматеріали.
Електронні версії видань доступні в Електронному каталозі за умови авторизації через Особистий кабінет.

Повний перелік книг доступний з Електронного каталогу, для цього скористайтесь пошуком за дисципліною.

 

Як користуватись Електронним каталогом та Електронною бібліотекою: ВІДЕО

 

 

ПІДРУЧНИКИ. НАВЧАЛЬНІ ПОСІБНИКИ

 

Нанохімія та нанотехнології [Текст] : підручник / І. О. Савченко. — Київ : Київський університет, 2019. — 447 с.

 

 

 

Рентгенодифракційні методи дослідження кристалічних матеріалів [Електронний ресурс] : навч. посіб. / С. М. Данильченко, В. М. Кузнецов, І. Ю. Проценко: Суми : СумДУ, 2019. — 135 с.

 

 

 

 

НАУКОВІ ВИДАННЯ
 

Механізми оцінювання якості вищої освіти в умовах євроінтеграції [Електронний ресурс] : монографія / за ред.: В. Лугового, Ж. Таланової. — Київ : Ін-т вищої освіти НАПН України, 2020. — 220 с.

 

 

 

МЕТОДОЛОГІЯ ТА МЕТОДИ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
 

Андрагогіка [Електронний ресурс] : навч. посіб. / А. В. Марчук. — Львів : ЛьвДУВС, 2020. — 300 с.

 

 

 

Методологія наукових досліджень [Текст] : навч. посіб. / Р. Ф. Бруханський. — Тернопіль : Осадца Ю.В., 2022. — 208 с.

 

 

 

Методологія наукових досліджень [Електронний ресурс] : навч.-метод. посіб. / В. І. Староста. — Ужгород : УжНУ, 2021. — 64 с.

 

 

 

Методологія та організація наукових досліджень [Електронний ресурс] : навч. посіб. / О. І. Пушкар. — Харків : ХНЕУ ім. С. Кузнеця, 2020. — 867 с.

 

 

Методологія та організація наукових досліджень (у структурно-логічних схемах і таблицях) [Електронний ресурс] : навч. посіб. / В. Ю. Медвідь, Ю. І. Данько, І. І. Коблянська. — Суми : СНАУ, 2020. — 220 с.

 

 

 

Основи наукових досліджень [Електронний ресурс] : навч. посіб. / М. Мальська, Н. Паньків. — Львів : Львівський нац. ун-т ім. І. Франка, 2020. — 226 с.

 

 

 

Основи наукових досліджень / Пихтіна Н.П. — К. : КНТ, 2019. — 200 с.

 

 

 

Основи наукових досліджень / Шуменко О.А. — Суми : СумДУ, 2020. — 60 c.

 

 

 

Філософія наук і інновацій [Електронний ресурс] : практикум / Л. Г. Дротянко, Л. А. Ороховська, С. М. Ягодзінський. — Київ : НАУ, 2019. — 60 с.

 

 

 

 

ОПРИЛЮДНЕННЯ НАУКОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ
 

Академічне письмо та оприлюднення наукових результатів/ Лютий Т.В. — Суми : СумДУ, 2019. — 186 c.

 

 

Академічне письмо та оприлюднення наукових результатів. Наукового напряму/ Лютий Т.В. — Суми : СумДУ, 2019. — 100 c.

 

 

 

 

ПРОЄКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ
 

Управління проектами [Електронний ресурс] : підручник / ред. П. П. Микитюк. — Тернопіль : ЗУНУ, 2021. — 416 с.

 

 

 

 

ПЕДАГОГІКА
 

 

 

Технології освіти дорослих. — Миколаїв : Іліон, 2021. — 396 с.

 

 

 

 

 

 

 

Енциклопедія лазерної фізики та техніки містить понад 650 матеріалів про фотоніку, лазерну технологію, волоконну оптику, світлохвильовий зв’язок і загальну оптику.

Портал відкритих даних – єдиний державний веб-портал, призначений для забезпечення надання доступу до публічної інформації у формі відкритих даних та передбачає доступ до інформації органів влади з можливістю її наступного використання.

data.europa.eu – офіційний портал європейських даних.

European Physical Society (EPS) є некомерційною асоціацією, членами якої є 42 національні фізичні товариства в Європі, особи з усіх галузей фізики та європейські дослідницькі установи. EPS бере участь у діяльності, яка зміцнює зв’язки між фізиками в Європі, а також вивчає питання, пов’язані з дослідженнями фізики, науковою політикою та освітою.

Global Nest – міжнародна асоціація вчених, технологів, інженерів та інших зацікавлених груп, що беруть участь в усіх наукових і технологічних аспектів навколишнього середовища, а також у застосуванні методів, спрямованих на сталий розвиток. Головною метою організації є підтримка та сприяння поширенню інформації про найсучасніших методів для поліпшення якості життя на основі розробки і застосування технологій і політики, дружньої до навколишнього середовища.

Nanotechnology Now – основи нанотехнологій, новини та революційні події в галузі нанонаук.

Open Data Impact Map – публічна база даних організацій, які використовують відкриті урядові дані по всьому світу.

re3data.org – реєстр сховищ даних досліджень. 

 

 

 

Дайджест з електроніки та фізики - актуальна інформація, винаходи, відкриття, останні новини, ресурси з фізики.

 

 

Coursera  проєкт з масової онлайн-освіти з доступом до понад 6 000 онлайн-курсів від провідних університетів та компаній світу з можливістю отримання сертифікату по їх завершенню. Українська академічна спільнота має безкоштовний доступ до навчальної платформи Coursera.
Реєстрація на платформі 
 виключно з корпоративної пошти СумДУ​.
У разі виникнення технічних питань щодо доступу звертайтесь на електронну адресу [email protected]. Для реєстрації корпоративної пошти чи розв'язання питань відновлення доступу до неї звертайтесь на електронну адресу [email protected].

 

Ukraine Global Faculty. Це новий проект, в рамках якого закордонні професори з провідних університетів, топ-експерти та підприємці читатимуть лекції онлайн для української аудиторії. 

 

EdEra - український освітній проект, що створює онлайн-курси, спецпроекти, інтерактивні підручники та освітні блоги.

 

Prometheus – громадський проєкт масових відкритих онлайн-курсів (МВОК) з безкоштовним онлайн-доступом до найкращих навчальних курсів університетського рівня.

 

Цифрова бібліотека ACM містить повнотекстову та бібліографічну наукову інформацію з обчислювальної техніки, інформаційних технологій, розробки програмного забезпечення, систем баз даних, аналітики даних, кібербезпеки, штучного інтелекту, машинного навчання, комп’ютерних мереж та інших галузей.

Дозволяє користувачам знаходити та отримувати доступ до найбільш релевантної інформації за тематикою їхніх досліджень, швидко аналізувати результати наукових досліджень, а також збирати ідеї для формування дослідницької та публікаційної стратегій. Ресурс об’єднує інформацію про десятки мільйонів наукових статей, патентів, грантів, клінічних досліджень, а також містить безліч інших поєднаних даних.

База даних надає доступ до метаданих та повних текстів книг академічних видавництв у відкритому доступі в мережі Інтернет. Сервіс дає можливість здійснювати пошук книг за такими параметрами: назва книги, автор, ключові слова, анотації до книг, видавець, ISSN/ISBN книги чи за всіма перерахованими елементами. 

Онлайн-каталог, який індексує та надає доступ до понад 16 500 повнотекстових рецензованих наукових журналів із відкритим доступом, рецензованих експертами з усіх галузей знань та різними мовами.

Надає вільний доступ до наукової літератури для підтримки використання досліджень та інформації з метою поліпшити якість навчання, викладання, досліджень. База індексує близько 50 000 статей з 2 300 журналів, які публікують видавці зі 103 країн. Для індексації на сайті розглядаються та оцінюються тисячі ресурсів, щоб допомогти дослідникам вибрати ключові вебсайти та журнали згідно з темою дослідження. Продукт функціонує як шлюз, який постачає метадані проіндексованих статей в соціальні мережі, інші системи індексації та електронні бібліотеки. 

База містить реферати наукових досліджень, велику кількість німецьких дослідницьких звітів, записи з усіх областей наук, інженерії та технології.

База даних, спрямована на зберігання й поширення наукових статей з таких галузей знань, як енергетика, навколишнє середовище, здоров’я, когнітивні системи взаємодії, електронні інфраструктури, соціально-економічні й гуманітарні науки. OpenAIRE – це проєкт доступу до результатів здійснених на території європейських держав наукових досліджень, зокрема до тих, які фінансуються Європейським Союзом, Європейською комісією, а також проводяться в рамках програми "Горизонт-2020".

Найбільша у світі платформа науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури від провідних міжнародних видавців. У доступі – майже 75 тис. книг, понад 12,5 тис. журналів і бази даних. Доступ триватиме до 31 грудня 2022 року. Детальніше про ресурс.

Повнотекстова база даних рецензованих наукових статей журналів та розділів книг із понад 2 500 журналів та 39 000 книг видавництва Elsevier.
Детальніше.

Один із кращих інструментів моніторингу та аналізу міжнародних наукових досліджень з використанням методів візуалізації та сучасних метрик, бенчмаркінгу, пошуку наукових партнерів, дослідження сучасних наукових трендів та пошуку управлінських рішень, створення унікальних звітів.

Мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Scopus пропонує всебічний огляд дослідницьких результатів у різних сферах науки, а також розумні інструменти для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень. Розробником та власником Scopus є видавнича корпорація Elsevier. Детальніше

Найбільший у світі видавець академічних книг та найвпливовіших світових журналів у сфері відкритих досліджень. У доступі − близько 10 тис. е-книг 2017 р. видавництва. Колекцію книг можна переглянути також в e-каталозі бібліотеки СумДУ. Детальніше

Мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна платформа, на якій розміщено бази наукової літератури та патентів. Ресурс має вбудовані можливості пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією. Платформа індексує наукову літературу з 1900 року. Детальніше

Предметні бібліотекарі:

Коментарі