Біомедична інженерія

 

Сучасні періодичні видання

 

 

 

 

 

 

У цьому розділі представлено перелік найновіших видань з фонду Бібліотеки СумДУ зі спеціальності "Біомедична інженерія".
Електронні версії видань доступні в Електронному каталозі за умови авторизації через Особистий кабінет.

Повний перелік книг доступний з Електронного каталогу, для цього скористайтесь пошуком за дисципліною.

 

Як користуватись Електронним каталогом та Електронною бібліотекою: ВІДЕО

 

 

ПІДРУЧНИКИ. НАВЧАЛЬНІ ПОСІБНИКИ

 

Біологічна хімія [Текст] : підручник / за ред. І. В. Ніженковської. — Вінниця : Нова Книга, 2021. — 648 с.

 

 

 

Біомедична інженерія. Вступ до спеціальності [Електронний ресурс] / О. К. Шуаібов, Р. В. Грицак. — Ужгород : Ужгородський нац. ун-т; Говерла, 2019. — 177 с.

 

 

 

Біомедичні електронні системи [Електронний ресурс] / уклад. Н. Г. Іванушкіна та інш. — Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. — 113 с.

 

 

 

Біоматеріали та покриття [Текст] / Л. Ф. Суходуб. — Суми : СумДУ, 2020. — 300 с.

 

 

Біологічна хімія [Текст] / Л. Ф. Павлоцька та ін. — Суми : Університетська книга, 2021. — 513 с.

 

 

 

Інтелектуальна власність [Електронний ресурс] : підручник / Л. М. Попова, А. В. Хромов, І. В. Шуба. — Харків : Федорко, 2021. — 262 с.

 

 

 

Методи та засоби діагностики. Основи лазерних лабораторних методів біомедичних досліджень [Електронний ресурс] / М. Ф. Богомолов, В. Б. Максименко, В. В. Шликов. — Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. — 150 с.

 

 

 

Машинне навчання та обробка сигналів в біомедичних електронних системах [Електронний ресурс] / уклад.: К. О. Іванько та інш. — Київ : КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. — 97 с.

 

 

 

Основи біомеханіки руху [Електронний ресурс] / уклад. А. В. Гакман. — Чернівці : Чернівецький нац. ун-т, 2019. — 144 с.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Всесвітня організація інтелектуальної власності (World Intellectual Property Organization, WIPO) – одне зі спеціалізованих агентств ООН. Створена з метою заохотити творчу діяльність та забезпечити захист інтелектуальної власності в усьому світі.

Міністерство охорони здоров'я України – офіційний сайт МОЗ України. 

Міністерство освіти і науки України – офіційний сайт МОН України.

Biomedical Engineering Association – професійна асоціація інженерів-біомедиків, керована Інститутом інженерів-механіків.

IRTF – Internet Research Task Force – Дослідницька група – міжнародна некомерційна асоціація з питань розвитку технологій майбутнього.

International Society for Prosthetics and Orthotics (ISPO) Міжнародне товариство протезування та ортопедії - глобальна організація, яка зосереджена на покращенні життя тих, хто потребує послуг протезування чи ортопедії.

World Health Organization – офіційний сайт Всесвітньої організації охорони здоров’я.

 

 

 

 

Coursera  проєкт з масової онлайн-освіти з доступом до понад 6 000 онлайн-курсів від провідних університетів та компаній світу з можливістю отримання сертифікату по їх завершенню. Українська академічна спільнота має безкоштовний доступ до навчальної платформи Coursera.
Реєстрація на платформі
 виключно з корпоративної пошти СумДУ​.
У разі виникнення технічних питань щодо доступу звертайтесь на електронну адресу [email protected]. Для реєстрації корпоративної пошти чи розв'язання питань відновлення доступу до неї звертайтесь на електронну адресу [email protected].

 

Udemy – це міжнародна навчальна платформа з онлайн-курсами на різноманітну тематику. За ініціативи Міністерства освіти і науки України студенти українських закладів освіти мають можливість навчатися на платформі Udemy.  
Для українських студентів доступні більше 12 500 найкращих освітніх курсів від провідних університетів світу.
Для перегляду курсів необхідна реєстрація на платформі Udemy. 

 

Освітня платформа Emeritus  академічна спільнота СумДУ має безоплатний доступ до курсів, програм і тренінгів більш ніж 50 кращих світових ЗВО. Доступ за умов реєстрації.

 

Ukraine Global Faculty. Це новий проект, в рамках якого закордонні професори з провідних університетів, топ-експерти та підприємці читатимуть лекції онлайн для української аудиторії. 

 

Prometheus – громадський проєкт масових відкритих онлайн-курсів (МВОК) з безкоштовним онлайн-доступом до найкращих навчальних курсів університетського рівня.

 

 

Дайджест з інженерії - новини, новації, освітні та наукові ресурси.

 

 

 

Універсальна база даних періодичної літератури, що охоплює фундаментальні дослідження у всіх галузях знань, містить приблизно 5 800 журналів, що мають міжнародне визнання 1,28 мільйона статей доступні в Інтернеті. Спеціалізується на медичних дослідженнях, гуманітарних і соціальних науках. Журнали містять повні бібліографічні цитати, точне індексування та інформативні тези для статей з періодичних видань.

Цифрова бібліотека ACM містить повнотекстову та бібліографічну наукову інформацію з обчислювальної техніки, інформаційних технологій, розробки програмного забезпечення, систем баз даних, аналітики даних, кібербезпеки, штучного інтелекту, машинного навчання, комп’ютерних мереж та інших галузей.

Електронно-видавничий портал, що забезпечує вільний доступ до якісних актуальних дослідницьких журналів, які видаються в країнах, що розвиваються. Тематика: глобальне розуміння здоров'я (тропічна медицина, інфекційні хвороби, епідеміологія, нові захворювання), біорізноманіття, навколишнє середовище.

Видавництво, яке першим представило модель відкритого доступу до публікацій з біології, медицини та суміжних наук. База містить матеріали з рецензованих журналів відкритого доступу з біології, медицини, технологій та суміжних наук, частина з них індексується Web of Science, має високий Impact Factor.

База журналів відкритого доступу від видавництва Elsevier.

Найбільша у світі платформа науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури від провідних міжнародних видавців. У доступі – майже 75 тис. книг, понад 12,5 тис. журналів і бази даних. Доступ триватиме до 31 грудня 2022 року. Детальніше про ресурс.

Повнотекстова база даних рецензованих наукових статей журналів та розділів книг із понад 2 500 журналів та 39 000 книг видавництва Elsevier.
Детальніше.

Один із кращих інструментів моніторингу та аналізу міжнародних наукових досліджень з використанням методів візуалізації та сучасних метрик, бенчмаркінгу, пошуку наукових партнерів, дослідження сучасних наукових трендів та пошуку управлінських рішень, створення унікальних звітів.

Мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Scopus пропонує всебічний огляд дослідницьких результатів у різних сферах науки, а також розумні інструменти для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень. Розробником та власником Scopus є видавнича корпорація Elsevier. Детальніше

Мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна платформа, на якій розміщено бази наукової літератури та патентів. Ресурс має вбудовані можливості пошуку, аналізу та управління бібліографічною інформацією. Платформа індексує наукову літературу з 1900 року. Детальніше

Предметні бібліотекарі:

Коментарі